BAiKA zagra na festiwalu Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym!

BAiKA zagra na festiwalu Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym!
fot. Radek Kurzaj

BAiKA zagra na festiwalu Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym, na scenie zamkowej, 2 sierpnia, o godz. 20.00.

BAiKA – nazwa zespołu, a raczej duetu, jest skrótem od Banach i Kafi. Piotra Banacha nie trzeba przedstawiać szerzej, to utytułowana i doceniana osobowość polskiego rocka. Założyciel i lider zespołów m.in. Hey i Indios Bravos, oraz producent i współkompozytor pierwszej solowej płyty Katarzyny Nosowskiej – „Puk, puk”..

Kafi – Katarzyna Sondej to grająca na instrumentach klawiszowych i perkusyjnych wokalistka. Publiczność zna ją już z koncertów BAiKi, ale też z występów u boku Kasi Nosowskiej podczas jubileuszowej trasy zespołu Hey Fayrant Tour 2017. Utwory BAiKi wykonywane jej mocnym i niepokornym wokalem, stają się bardzo przekonującymi historiami o życiu, w których słuchacz odnajduje siebie i swoje przeżycia.

Debiutancka płyta „Byty zależne” ukazała się w tym roku i od razu zdobyła świetne recenzje dziennikarzy muzycznych, a publiczność koncertowa nie może się nachwalić koncertów BAiKi, z czego Banach i Kafi bardzo się cieszą, bo jak każdy debiutant obawiali się czy ich muzyka się spodoba.

 

ZAMÓW

E-WYDANIE

Ten niezwykły, bardzo klimatyczny Festiwal promuje szerokie spektrum projektów kulturalnych, głównie filmowych, ale również muzycznych czy z zakresu sztuk plastycznych. Cieszymy się więc bardzo, że będziemy mogli zagrać i zaśpiewać dla uczestników tego pięknego Festiwalu. W tak uroczym, cudownym miejscu jakim jest Kazimierz Dolny. Zagra z nami gościnnie Marcin Żabiełowicz z grupy Hey.

Zapraszamy wszystkich serdecznie!
Instagram: @banach_i_kafi
?>