fbpx

Oficjalny zwiastun trzeciego sezonu „The Crown”

Oficjalny zwiastun trzeciego sezonu The Crown
fot. materiały prasowe Netflix

„The Crown” to jeden z najpopularniejszych seriali dostępnych na Netfliksie. Biograficzna historia królowej Elżbiety II stała się hitem i szybko podjęto decyzję o kręceniu kolejnych sezonów. W najnowszej, trzeciej serii w role głównych bohaterów wcielą się nowi aktorzy – Claire Foy zostanie zastąpiona Olivią Colman, natomiast rolę księcia Filipa zagra Tobias Menzies. Do obsady dołączyła także Helena Bohnam Carter, która zagra siostrę królowej, księżniczkę Małgorzatę.

W trzecim sezonie „The Crown” królowa Elżbieta i jej rodzina walczą by sprostać wyzwaniom dynamicznie zmieniającej się Wielkiej Brytanii. Od paranoi z czasów zimnej wojny, przez erę odrzutowców i wypraw w kosmos, przez entuzjazm lat 60. i pozostałości lat 70. – Elżbieta II i rodzina królewska muszą dostosować się do nowego, bardziej wyzwolonego, ale i bardziej burzliwego świata.

Podobno, w najnowszym sezonie pojawi się także… księżna Diana. Choć historia jej postaci ma zostać zgłębiona dopiero w kolejnej odsłonie serialu, już teraz będziemy mogli zobaczyć pierwsze wzmianki na jej temat.

W sieci pojawił się własnie oficjalny zwiastun nadchodzącego sezonu, który będzie dostępny na platformie Netflix już 17 listopada. Nie możemy się doczekać!

netflix.com/thecrown