Tribute to Zbigniew Wodecki by Wodecki Twist Festiwal

Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego oraz Good Taste Production z radością zapraszają na koncerty „Tribute to: Zbigniew Wodecki“ w największych miastach w Polsce!

Po sukcesie koncertu inaugurującego pierwszą edycję Wodecki Twist Festiwal w Krakowie, poświęconemu pamięci Zbigniewa Wodeckiego, ten wyjątkowy projekt tworzony przez przyjaciół i muzyków grających przez lata z artystą zabrzmi w Szczecinie, Lublinie, Wrocławiu, Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Toruniu, Gdyni i Katowicach.

Ideą koncertów jest spotkanie wykonawców nie tylko z muzyką patrona wydarzenia, ale i z nim samym. Widowiska będą oprawione wyjątkowymi materiałami archiwalnymi.

Podczas każdego koncertu nie zabraknie najpiękniejszych duetów, wielkich przebojów z ogromnego i różnorodnego repertuaru Zbigniew Wodeckiego. Pojawią się także muzyczne niespodzianki, a wszystko w nowej odsłonie i wspaniałych, specjalnie przygotowanych aranżacjach.

Lista koncertów i soliści, którzy wystąpią w danych miastach:

14.10 – Szczecin, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza

[Jacek Kotlarski, Beata Przybytek, Ania Rusowicz, Sławek Uniatowski, Ewa Uryga]

23.10 – Lublin, Centrum Spotkania Kultur
[Jacek Kotlarski, Ania Rusowicz, Beata Rybotycka, Sławek Uniatowski, Ewa Uryga]

03.11 (17:00 i 20:30) – Wrocław, Narodowe Forum Muzyki
[Igor Herbut, Kayah, Jacek Kotlarski, Alicja Majewska, Ania Rusowicz, Zdzisława Sośnicka, Sławek Uniatowski]

8.11 – Warszawa, Torwar
[Igor Herbut, Jacek Kotlarski, Andrzej Lampert, Alicja Majewska, Mariusz Patyra, Ania Rusowicz, Beata Rybotycka, Grzegorz Turnau, Sławek Uniatowski, Ewa Uryga]

12.11 (17:00 i 20:30) – Kraków, ICE Kraków

[Igor Herbut, Kayah, Andrzej Lampert, Beata Przybytek, Ania Rusowicz, Beata Rybotycka, Sławek Uniatowski]

14.11 (17:00 i 20:30) – Poznań, Sala Ziemi

[Jacek Kotlarski, Andrzej Lampert, Alicja Majewska, Ania Rusowicz, Beata Rybotycka, Sławek Uniatowski]

20.11 – Toruń, CKK Jordanki

[Kuba Badach, Beata Przybytek, Ania Rusowicz, Sławek Uniatowski, Ewa Uryga]

28.11 (18:00 i 20:30) – Szczecin, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza

[Kuba Badach, Ania Rusowicz, Beata Rybotycka, Sławek Uniatowski, Ewa Uryga]

29.11 – Gdynia, Gdynia Arena

[Kuba Badach, Igor Herbut, Beata Przybytek, Ania Rusowicz, Beata Rybotycka, Sławek Uniatowski, Ewa Uryga]

13.01 (17:00 i 20:30) – Katowice, NOSPR

[Kuba Badach, Igor Herbut, Alicja Majewska, Mariusz Patyra, Ania Rusowicz, Beata Rybotycka, Zdzisława Sośnicka, Sławek Uniatowski]

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin