1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Mężczyzna Panna. Horoskop na walentynki

Fot. 123rf
Jak go zrazić? – Często zmieniać plany, zaskakiwać zmianami i niestandardowymi zachowaniami. Jak go zdobyć? – Na pierwszej randce obiecaj, że za niego wyjdziesz. Nic nie kręci Panny bardziej, niż perspektywa stałego związku, opartego na zaangażowaniu i pozytywistycznej pracy.

Panny najłatwiej określić przez opisanie tego, czego nie lubią: chaosu, braku norm, niepewności emocjonalnej i deficytów w poczuciu bezpieczeństwa. Panna potrzebuje poczucia kontroli nad sytuacją, więc nie zdziw się, jeśli zabierze do łóżka Kamasutrę i będzie przerabiał pozycję po pozycji. Bzdurą jest przekonanie, że Panny lubią porządek. Mogą żyć w rozpadzie, o ile pasuje to do sytemu, jaki sobie stworzyli. Nawet rozpasaniu oddają się w sposób systematyczny, bo są pragmatyczne do szpiku kości i robią tylko to, co prowadzi je do celu. Wpiszesz się w jego plan i masz Pannę.

Panna w seksie: Detalista ze wszystkimi zaletami i wadami tego słowa. Wada - możliwa rutyna. Zaleta - na pewno pozna i wypróbuje wszystkie dostępne metody zaspokojenia cię seksualnie.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze