1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Finał II edycji akcji społecznej „SOLIDARNOŚĆ KOBIET MA SENS”

Zobacz galerię 5 Zdjęć
12.03.2016 podczas targów dla kobiet BABSKI DZIEŃ na Torwarze w Warszawie, miesięcznik SENS będzie świętował finał II edycji akcji SOLIDARNOŚĆ KOBIET MA SENS. Istotą akcji jest zwrócenie uwagi kobiet na to, że wzajemne wspieranie się w środowisku zawodowym, biznesowym i prywatnym pomaga rozwojowi ich kariery oraz wpływa na poprawienie jakości ich życia.

Czy pomagamy sobie nawzajem? Czy doceniamy inne kobiety? Wierzymy w ich siłę? Akceptujemy ich sukcesy zawodowe? Wiemy od Was, że rzeczywistość wygląda inaczej – rywalizujemy między sobą, nie wspieramy się. Pomóż nam to zmienić! Bądźmy razem, szanujmy nawzajem, kibicujmy swoim sukcesom. To od nas zależy, czy w drugiej kobiecie ujrzymy rywalkę, czy potencjalną sojuszniczkę. Tak jak nasze ambasadorki udowodnij, że Solidarność kobiet ma Sens.

Redaktor Naczelna Miesięcznika Sens

II edycja akcji społecznej „Solidarność Kobiet ma Sens”, rozpoczęła się w październikowym numerze i miała swoje odsłony na łamach magazynu przez kilka miesięcy. Akcja miała również swoją odsłonę na FB, w postaci działań social marketingowych.

Ambasadorkami tegorocznej edycji akcji są:

  • Beata Tadla - dziennikarka TVP,
  • Marzena Chełminiak - dziennikarka Radia ZET oraz life coach,
  • Hanna Samson - psycholożka i pisarka oraz
  • Agnieszka Sienkiewicz - aktorka.
Ambasadorkami I edycji zostały: Paulina Młynarska – dziennikarka, aktorka Dorota Wellman- dziennikarka, prezenterka, Maria Sadowska- piosenkarka, Olga Kozierowska- dziennikarka, Ałbena Grabowska- lekarka-neurolog, pisarka.

Finał tegorocznej edycji akcji SOLIDARNOŚĆ KOBIET MA SENS odbędzie się 12.03.2016 podczas targów dla kobiet BABSKI DZIEŃ na Torwarze w Warszawie. Uczestniczki wydarzenia będą mogły spotkać się ze znanymi psychologami, coachami, autorami książek, ambasadorkami akcji, redaktorkami miesięcznika SENS oraz skorzystać z konsultacji z ekspertami.

W strefie magazynu SENS podczas Babskiego Dnia odbędą się wykłady m.in. Katarzyny Miller, kurs redukcji stresu Zuzanny Ziomeckiej (Mindfulness Based Stress Reduction). Ponadto będzie okazja by wziąć udział w otwartej debacie nt:. Kobieta kobiecie suką - Czy Solidarność Kobiet istnieje?
Na stoisku miesięcznika SENS, przez cały dzień uczestniczki będą mogły skorzystać z porad i konsultacji z ekspertami miesięcznika SENS, a także spotkać się z autorkami książek Wydawnictwa Zwierciadło.

Uwaga! W marcowym numerze magazynu SENS - kupon z 50% zniżką na bilet wstępu.

Partnerem akcji jest portal Sukces Pisany Szminką oraz PROVIDENT. Patronem medialnym akcji jest telewizja Lifetime oraz portal Zwierciadlo.pl.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze