1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Największa ślubna inspiracja tego sezonu!

Zobacz galerię 8 Zdjęć
WEDDING magazyn ślubny oraz portal e-wedding.pl zaprasza na największe wydarzenie ślubne roku – Targi Ślubne WEDDING – 25-26 listopada 2017 – PGE Narodowy.

Ponad 200 wystawców po raz kolejny udowodni, że w polskiej branży ślubnej i okołoślubnej dzieje się wiele. Targi Ślubne WEDDING skierowane są do Par Młodych pragnących, by ich ślub i wesele nie były powieleniem schematów sprzed dekady. Oddzielają się grubą linią od tego, co nudne i kiczowate, stawiając na wszystko, co modne i na światowym poziomie. Pary Młode, które odwiedzą Targi ślubne WEDDING czeka wyjątkowa okazja, aby zostać gwiazdą programów TVN Style, które prowadzi Izabela Janachowska.

Targi Ślubne WEDDING to inspirujące wydarzenie dla Par Młodych, ale także dla świadków, rodziny i ich przyjaciół. Nie zabraknie atrakcyjnych prezentacji, występów artystycznych, licznych konkursów z cennymi nagrodami, lekcji  i pokazów tańca oraz widowiskowych pokazów mody ślubnej,  które poprowadzi Rafał Maślak – model, juror  i bloger modowy.

Kilkanaście pokazów sukien dziennie z prezentacją najnowszych trendów 2018. Na wybiegu Targów Ślubnych WEDDING będziemy podziwiać premierowe projekty z kolekcji m.in:  Rina Cossack,  Collinter,  Atelier vie de chateau,   Nina Basco,  Maja Kotecka,  Ego Julia Kwaszkiewicz,  Juliette Atelier,  Adria, Margarett,  Papilio ,  Gala,  Ms Moda,  Annais Bridal, Amy Love,  Diana Legrand z salonu Mona Liza oraz Agnes Bridal Dream z  salonu Mavi. Za choreografię pokazów odpowiedzialny będzie utytułowany tancerz i choreograf  Żora Korolow.

W trakcie dwóch dni targowych odbywać się będą ogólnie dostępne warsztaty i panele dyskusyjne z profesjonalistami z różnych dziedzin. Poprowadzi je Katarzyna Gajek wedding plannerka gwiazd, niekwestionowany autorytet w zakresie planowania i organizacji uroczystości ślubnych.

Nietuzinkowi i kreatywni wystawcy przygotowali nie tylko wyjątkowe promocje i rabaty ale, pokażą inspiracje w każdej kategorii od biżuterii, dekoracji, kulinariów przez wizaż, stylizacje fryzów aż do mody ślubnej zarówno dla niej jak i dla niego. Na 4 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej odwiedzający będą mogli przymierzać, dobierać i przebierać z ogromnej liczby ofert przygotowanej specjalnie na Targi Ślubne WEDDING.

Zapraszamy na najlepszy weekend ślubnych inspiracji w Polsce. Nie może Was  zabraknąć!

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze