1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. „Przetwory”, czyli społeczna strona designu

„Przetwory”, czyli społeczna strona designu

Materiały Archiwalne
Zobacz galerię 3 Zdjęcia
9 i 10 grudnia odbędzie się 6 odsłona „Przetworów. Rezydencji Twórczego Recyclingu“, przedsięwzięcia promującego projektowanie nowych przedmiotów z wykorzystaniem materiałów z recyclingu.

Pierwsze „Przetwory” odbyły się w 2006 r. z inicjatywy animatorów sztuki ze „Stowarzyszenia Artanimacje”. Tegoroczne spotkanie – w Soho Factory, przy ul.Mińskiej w Warszawie – upłynie pod hasłem „Co DESIGN może dla Ciebie zrobić?”.
Uczestnicy (w dwóch kategoriach: wystawców oraz przetwórców) walczą o nagrodę główną, „Przetwór roku”, przyznawaną przez jury za pracę najbardziej spójną z ideą projektu i hasłem edycji. Termin zgłoszeń do edycji 2011 upływa 20 listopada. Formularz zgłoszeniowy na stronie .

Materiały archiwalne

Organizatorzy zbierają materiały do przetworzenia przez artystów, m.in. meble, tkaniny, wełniane swetry, zabawki, kable, lampy, ramy do obrazów, książki, gazety, płyty winylowe, kawałki pleksi i gąbki (przetwory05@gmail.com).

Organizator: Stowarzyszenie Artanimacje, Monika Brzywczy, Anna Czarnota, Marta Wójcicka Przetwory są realizowane dzięki dofinansowaniu ze środków . Warszawy. Partnerzy: SOHO Factory

 

Może zainteresuje Cię książka "Zdrowe przetwory" Jolanty Naklickiej-Kleser

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze