1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Baran 21.03 - 20.04, żywioł ognia

Baran 21.03 - 20.04, żywioł ognia

Figury znaków zodiaku z kolekcji Tom’s Drag dostępne są w wybranych salonach Rosenthal i na www.rosenthal-gallery.com
Figury znaków zodiaku z kolekcji Tom’s Drag dostępne są w wybranych salonach Rosenthal i na www.rosenthal-gallery.com
Czeka cię wyjątkowo dynamiczny rok, który zmieni kurs twojego życia. Musisz być w najwyższej formie, aby wykorzystać pojawiające się szanse, więc dbaj o zdrowie, kondycję fizyczną i staraj się być skoncentrowana. Czy 2020 rok będzie łatwy? Nie. Ale kiedy realizowanie wielkich ambicji i modyfikacja stylu życia były łatwe? To, co wydarzy się w połowie stycznia, zapoczątkuje zmiany i niewykluczone, że podejmiesz nową pracę albo się przeprowadzisz.

Jowisz zabierze cię daleko w każdym znaczeniu tego słowa, a od lipca Mars, który wejdzie w twój znak, sprawi, że zostaniesz dostrzeżona. Przy tym wszystkim może ci grozić wypalenie, uważaj na to zwłaszcza na początku kwietnia i w połowie sierpnia. Motywem przewodnim zaćmień będą podróże i odległe horyzonty, ale uciekanie się do pomocy prawa, by zdobyć to, na co według ciebie zasługujesz, nie jest zalecane. Pozostaw to losowi. W tym roku odegra on wielką rolę w twoim życiu.

Miłość i związki

Osoby spod znaku Barana można podzielić na te, które kochają, stawiając czoło ciągłym wyzwaniom Saturna i Plutona, oraz te, które mają je dopiero przed sobą. Łączy je świadomość, że prawdziwe i długotrwałe związki – połączenie dwóch połówek jabłka – to coś więcej niż namiętne noce. Intymność jest niezbędna, ale jeśli dwoje ludzi nie dzieli się problemami, relacja nie może się rozwijać i kwitnąć. Dlatego też to, co wydarzy się w styczniu i w lipcu, może skłonić niektóre Barany do odejścia w obliczu trudności. Idź za głosem serca – to kolejny motyw przewodni 2020 roku, a większe wrażenie będą na tobie robić władza i prestiż niż idealnie wyrzeźbiony sześciopak. Wenus zawita w twoim znaku w walentynki, a ponieważ to rok przestępny, inicjatywa tym razem wyjdzie od pań. Kolejnym kluczowym dla miłości i romansu miesiącem jest listopad – weekend 15 listopada jest doskonały na szczęśliwe zakończenie albo po prostu zakończenie.

Praca, życiowe cele i pieniądze

Po 12 długich latach Jowisz dotarł wreszcie do strefy kariery i życiowych celów i pozostanie w niej do końca grudnia, zachęcając cię do rozwoju. Niektóre Barany zdobędą sławę, wyższy status i pieniądze, inne znajdą dla siebie miejsce w życiu, a wszystkie muszą w tym roku włożyć energię w osiągnięcie celu. Oczywiście, nie zabraknie problemów – za sprawą dobrze ci znanych nieprzyjaciół – Saturna i Plutona – ale to również twoi przyjaciele wydobywający cię z sytuacji bez wyjścia. Szczególnie trudnym okresem będzie połowa stycznia, ale z tego, co się wtedy wydarzy, wskaże ci nowe kierunki działania. Uran nie przestanie wpływać na finanse, więc od czasu do czasu pojawią się dodatkowe pieniądze. W zwiększeniu twoich dochodów pozytywną rolę odegra technologia, dlatego przyda ci się udział w kursie online lub rozwinięcie umiejętności w dziedzinie IT. Droga do rozwoju i sukcesu prowadzi przez infostradę.

WSKAZÓWKI GWIAZD

Siła liczb

Ta wskazówka ma dwa znaczenia. Pierwsze: poznaj dane liczbowe dotyczące każdego projektu i oferty, zanim przyjmiesz propozycję; drugie: regularnie sprawdzaj stan konta. Potencjalnie jest to rok wielkich szans, jednak musisz być ostrożna i nie dać się zwieść ofertom i możliwościom. Stąpaj twardo po ziemi i niech cię nie kusi, żeby zainwestować pieniądze w osoby czy przedsięwzięcia niepewne lub mogące pozbawić cię środków finansowych.

Pomyślne dni: 22 lutego, 24 marca, 10 października, 3 listopada.

Niepomyślne dni: 10 stycznia, 8 kwietnia, 13 sierpnia, 23 września.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze