1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Wodnik 21.01 - 19.02, żywioł powietrza

Wodnik 21.01 - 19.02, żywioł powietrza

Wodnik 21.01–19.02. Nadal trwają modyfikacje bliskich i długoterminowych planów, w większości przypadków związane z biegiem spraw w ubiegłym miesiącu. Jednak to, co wydarzy się około 14 i 29 lutego, może przyspieszyć proces decyzyjny. Nie wszystko, co musisz wiedzieć, zdążyło wyjść na jaw, dlatego jeśli możesz, graj na zwłokę, a jeśli nie – zostaw sobie otwartą furtkę. Wenus sprzyja teraz podróżom, więc niewykluczone, że w drodze lub z dala od domu zostanie nawiązany romans, a krótki wyjazd z ukochaną osobą przyniesie piękne chwile, a nawet zupełnie nowy początek. (Fot. figury znaków zodiaku z kolekcji Tom’s Drag dostępne są w wybranych salonach Rosenthal i na www.rosenthal-gallery.com)
To będzie rok przygotowań. Nie oczekuj szybkich rezultatów i nie daj się zwieść pozorom ani radom tych, którzy nie wiedzą, o czym mówią! Sama poszukaj informacji. Nie spiesz się. Ta rada dotyczy wszystkiego – finansów, pracy, miłości i związków. Saturn pojawi się na krótko w twoim znaku – od 22 marca do 1 lipca – więc powinnaś pragmatycznie podchodzić do tego, co działa, a co nie.

Nie ma sensu inwestować w coś skazanego na porażkę, jednak musisz umieć rozpoznać, kiedy masz do czynienia tylko z początkowymi trudnościami, które z czasem pokonasz. Uran jest drugim inicjatorem zmian, zwłaszcza dla Wodników urodzonych w styczniu, i chociaż w grę wchodzi przeprowadzka, musisz również uważać na nieoczekiwane problemy związane z nieruchomością lub technologią. Początek i koniec kwietnia oraz początek sierpnia to okresy ogólnej niepewności, a zarazem wspaniałych okazji.

Miłość i związki

Tajemnica szczęśliwych związków w 2020 roku polega na tym, żeby podchodzić do spraw na luzie. Nawet jeśli zakochasz się bez pamięci w kimś nowym, nie zaczynaj traktować tego zbyt wcześnie ze śmiertelną powagą. Długotrwałym związkom przyda się natomiast duża doza pozytywnego nastawienia. Inni ludzie mogą borykać się z własnymi problemami i wyładowywać się na tobie. Najlepiej poradzisz sobie z tą sytuacją, pozostając radosną, kochającą siebie osobą. Nie wylewaj dziecka z kąpielą. Walentynki mogą okazać się punktem zwrotnym dla związku, a kolejnym ważnym momentem jest połowa września. Saturn da ci przedsmak tego, co przyniesie jego tranzyt przez twój znak w latach 2021–2023, więc jeśli czujesz, że chcesz zapuścić korzenie i stworzyć lub powiększyć rodzinę, staraj się zyskać dystans do wydarzeń. Wiele wskazuje na to, że się ustatkujesz i zmienisz miejsce zamieszkania, ale to wymaga gotowości ze strony dwojga. Pamiętaj: rok 2020 to czas przygotowań na wielu frontach.

Praca, życiowe cele i pieniądze

Gdy pracujesz systematycznie, żeby osiągnąć cel, od czasu do czasu potrzebujesz jakiegoś potwierdzenia, że to wszystko jest warte zachodu. Cóż, w roku 2020 będziesz musiała obyć się bez cheerleaderek i oklasków, co nie znaczy, że masz się poddać. Powinnaś zdwoić wysiłki i na nowo wzbudzić w sobie determinację. Gdy w połowie grudnia Jowisz wejdzie w twój znak, pojawią się sukcesy, a co ważniejsze – będziesz na nie przygotowana. Lubisz polegać na sobie i być tą, do której inni zwracają się po wskazówki, ale 2020 to rok, w którym trzeba połączyć siły i stać się częścią zespołu. Bądź kreatywna, sprzedawaj swoje usługi i produkty: zacznij skromnie i rozwijaj się. Ogólny gospodarczy trend jest zniżkowy, a w takim klimacie trzeba stosować politykę oszczędności. Może pojawić się niespodziewany przypływ gotówki, a twojemu partnerowi będzie się dobrze wiodło, jednak najważniejsze, żebyś żyła zgodnie ze swoimi finansowymi możliwościami i filozofią „śpiesz się powoli”, a wtedy świetnie sobie poradzisz.

WSKAZÓWKI GWIAZD

Na wszystko przychodzi pora…

Pokonaj niecierpliwość. Im dłużej sytuacja się układa, tym większa szansa, że okaże się trwała. Ważne jest także, żebyś pracowała nad sobą. Sikhowie mają słowo „sewa” oznaczające bezinteresowną służbę, czynność, za którą nie oczekuje się nagrody. Takie podejście do życia i miłości przynosi ogromne korzyści.

Pomyślne dni: 24 stycznia, 9 lutego, 6 września, 19 grudnia.

Niepomyślne dni: 31 marca, 7 kwietnia, 3 sierpnia, 31 października.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze