1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

RZUT Poziomy – cykl rozmów o projektowaniu w Łodzi

Centrum Architektury i Wzornictwa w Łodzi oraz klubokawiarnia Owoce i Warzywa rozpoczęły cykl spotkań poświęconych projektowaniu.

Autorzy projektu zapraszają na cykliczne rozmowy o współczesnym wzornictwie, architekturze i brandingu. Premierowe spotkanie odbyło się 22 lutego. Gościem wieczoru był architekt Michał Piasecki, który w wykładzie „Forma a technologia” opowiadał o komputerowym wspomaganiu projektowania.

15 marca o godz. 18.30 w Centrum Architektury i Wzornictwa, przy ul. Targowej 65 druga odsłona cyklu: wykład architekta Jana Sukiennika, zatytułowany „No pain, no gain – spowiedź architekta. Zawiłości procesu projektowego na podstawie wybranych koncepcji".

Jan Sukiennik jest absolwentem Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Od 2006 roku wraz z Zofią Strumiłło-Sukiennik współtworzy studio projektowe 137kilo, które (z uwagi na zainteresowania założycieli) tworzy głównie obiekty kultury w małej i średniej skali, np.  Dom Kultury Kadr czy Klub Kultury na Saskiej Kępie - oba w Warszawie. Obecnie realizowany jest wspólny projekt 137kilo i pracowni WWAA, który zwyciężył w konkursie na stołeczny Służewiecki Dom Kultury.

Więcej o przedsięwzięciu

 

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze