1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Tego jeszcze nie było – Anthony Hopkins modelem wielopokoleniowej kampanii Loewe

(Fot. screen Twittera @FilmUpdates, screen Instagrama @anthonyhopkins)
Najnowsza kampania hiszpańskiej marki Loewe to miks legend i wschodzących gwiazd. Jednym z modeli jest 84-letni Anthony Hopkins.

Aktor już wcześniej próbował swoich sił w modelingu – w wieku 79 lat został ambasadorem włoskiej marki Brioni, która szyje luksusowe garnitury. Teraz przyszła pora na coś trochę bardziej szalonego.

Rozpromieniony Hopkins – sfotografowany przez Jurgena Tellera – na jednym zdjęciu pozuje w kolorowej koszulce w pączki i płaszczu z ćwiekami, wskazując na torbę z logo marki Loewe. Na innym zdjęciu widzimy legendę kina w klasycznej haftowanej bluzie i czarnych spodniach.

Jednak Hopkins nie jest jedynym starszym modelem w tej kampanii zapowiadającej kolekcję na jesień. Przed obiektywem stanęła też Lynda Benglis, 80-letnia artystka, która pozuje w legginsach w papugi, wielobarwnych sneakersach oraz swetrze w kolorowe paski. Rzeźbiarka zasłania się szalem i trzyma torbę w intensywnym pomarańczowym odcieniu.

Poza nimi możemy zobaczyć m.in. aktora Josha O’Connora, aktorkę Jessie Buckley, modelkę Kaię Gerber czy woklaistkę HyunA.

– Wybieram ludzi reprezentujących, moim zdaniem, przekaz marki, ale też tych, których podziwiam, z którymi chcę stworzyć więź – mówi Jonathan Anderson, dyrektor kreatywny Loewe, nazywając swoich ambasadorów wyjątkową kreatywną społecznością.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze