1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Świat oczami fotografek i fotografów – 18. Wielki Konkurs Fotograficzny „National Geographic Polska” rozstrzygnięty

18. Wielki Konkurs Fotograficzny „National Geographic Polska”; Nagroda Grand Prix: „Dotyk”, Tomasz Szpila. „Na zdjęciu uchwyciłem moment, w którym kilkudniowy maluch (nowonarodzony goryl), przytulony do matczynej piersi, jest czule dotykany przez swojego dużo starszego brata” – opowiada autor zdjęcia wykonanego w Ugandzie.
Zobacz galerię 8 Zdjęć
Wielki Konkurs Fotograficzny „National Geographic Polska” to szansa dla fotografów na podzielenie się swoim talentem i rozpoczęcie profesjonalnej kariery. Zwycięskie zdjęcia zostają opublikowane w polskiej edycji pisma obok zdjęć wybitnych fotografów z całego świata.

„National Geographic” to kultowy amerykański magazyn, który słynie z pięknych zdjęć i barwnych opowieści o świecie. Polska edycja pisma podtrzymuje wieloletnią tradycję i publikuje na swoich łamach prace najlepszych fotografów i podróżników. Corocznie organizuje również Wielki Konkurs Fotograficzny, w którym nagradza wyjątkowe zdjęcia wywołujące emocje i zapadające głęboko w pamięć, a przy tym poruszające ważne tematy świata, w którym żyjemy.

Konkurs organizowany przez redakcję „National Geographic Polska” i markę CEWE to szansa dla fotografów i fotografek na podzielenie się swoim talentem i rozpoczęcie profesjonalnej kariery.

W 18. edycji konkursu nagrodzono zdjęcia w 4 kategoriach: „Ludzie”, „Krajobraz”, „Zwierzęta” i „Fotoreportaż”. Przyznano również nagrodę Grand Prix. Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze