1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Moda na kolorowe słuchawki

Moda na kolorowe słuchawki

fot. materiały prasowe Beats by DRE
Zobacz galerię 3 Zdjęcia
Słuchawki to już nie tylko kwestia jak najlepszych doznań dźwiękowych, ale przede wszystkim kwestia mody.

Używamy ich do słuchania muzyki, podczas jazdy na rowerze czy nawet w trakcie rozmowy telefonicznej. Są nieodzownym elementem naszej codzienności, bo bez telefonu, ipoda czy mp3 mało kto wychodzi z domu. Dzięki wbudowanym mikrofonom ułatwiają komunikację. Słuchawki na stałe wpisują się w nasze życie. Stały się częścią stroju czy elementem wpisującym się we wnętrza.

Od kilku sezonów na na uszach królują duże słuchawki w kolorach tęczy. Jedną z marek

fot. materiały prasowe Skullcandy, Aviators

tworzących  wyjątkowo designerski, kolorowy i przede wszystkim wytrzymały sprzęt dla audiofilów jest amerykański  Skullcandy. Ich Aviatory i Skullcrashery zachwycają wyjątkowym designem oraz dożywotnią gwarancją, obejmującą nawet uszkodzenia mechaniczne. Słuchawki te zostały bowiem opracowane i stworzone specjalnie z myślą o wielbicielach sportów ekstremalnych i mocnych doznań.

Beats by DRE to kolejna, kultowa już marka słuchawek. Zachwycają one nie tylko wyjątkowym wzornictwem, ale też absolutnie najwyższą jakością dźwięku, za co właśnie odpowiedzialny jest ich współtwórca - Dr. DRE. Tu też można wybierać między różnymi modelami - różniącymi się przede wszystkim zaawansowaniem rozwiązań technologicznych, jak również kolorami - a do dyspozycji mamy całą gamę tęczy. Jedyna wada sprzętu to cena. Słuchawki są drogie, ale gdy raz się je założy na uszy, nie chce się mieć już żadnych innych.

fot. materiały prasowe Porta Pro KTC

I na końcu również niezwykle efektowne, zachwycające jakością dźwięku i tym razem w prostym, dość surowym stylu KOSSy.  Porta Pro KTC  to model rozpoznawalny dzięki swojej nieco zgeometryzowanej, chłodnej i trochę zbyt "metalicznej" formie. Słuchawki te maja rzeszę fanów na całym świecie, nie tylko z powodu niezwykłego designu, ale przede wszystkim za sprawą niezawodnej jakości i trwałości.

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze