1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Horoskop

Horoskop dla Barana na 2023 rok

Horoskop 2023 - Baran, Żywioł Ognia, 21.03–20.04. (Ilustracja iStock)
Horoskop 2023 – Baran, żywioł Ognia, 21.03–20.04. Czy rok może zaczynać się lepiej niż wtedy, gdy masz Jowisza w swoim znaku? Dostajesz wsparcie i zastrzyk energii, dzięki którym zajdziesz wysoko.

Powinnaś umieć rozpoznać, kiedy nadejdzie twoja chwila, i przejść do realizacji swoich ambicji i pragnień. Ta sprzyjająca aura będzie trwać tylko do połowy maja, więc nie zwlekaj zanadto z rozpoczęciem pracy lub projektu, które mają uczynić twoje życie wspanialszym i lepszym. Saturn i Pluton wchodzą w nowe obszary twojego solarnego horoskopu, ten drugi tylko tymczasowo, ale oznacza to nowy rytm i energię do życia. Jesteś wojowniczką, a w 2023 roku będziesz walczyć o zasady i użyjesz swoich możliwości, by pomagać innym. Nowa pozycja Saturna wymaga poświęcenia nieco większej uwagi zdrowiu – w tym zdrowiu zębów. Na horoskop 2023 dla Barana będą miały wpływ zaćmienia – 20 kwietnia i 14 października. Od prawie dwóch dekad nie miałaś takich możliwości spełnienia swojego przeznaczenia.

Miłość i związki

Kiedy kosmos skupia na tobie uwagę, horoskop dla Barana na 2023 może nie przynieść wielkich romantycznych wydarzeń. Dochodzenie do formy, wykorzystywanie swojego potencjału i tworzenie solidnych fundamentów na przyszłość to godne zadanie, więc nie bądź zbyt rozczarowana, jeśli droga do prawdziwej miłości stanie się trochę samotna. Postaraj się jednak wziąć pod uwagę potrzeby partnera, ponieważ istnieje ryzyko rozpadu małżeństwa i wstrząsów w romantycznych związkach z powodu obciążenia pracą i innych wydarzeń, które sprawią, że znajdziesz się w centrum zainteresowania. W lutym Wenus będzie przebywać w twoim znaku, więc według horoskopu Barana na 2023 jest to jeden z najlepszych miesięcy na poznawanie nowych partnerów i nawiązywanie trwałych więzi; kolejny to listopad. Zaćmienie Słońca 14 października pada na obszar relacji wskazujących, że los ma zamiar odegrać dużą rolę w twoich sprawach. Niezależnie od tego, czy jest to okres, w którym związek się kończy, czy ktoś cię szaleńczo pociąga, jesień otwiera nowy rozdział dla partnerstwa, a zwłaszcza dla twojego życia miłosnego.

Praca, życiowe cele i pieniądze

16 maja Jowisz wkroczy w strefę poczucia własnej wartości i przez resztę roku, aż do początku 2024, będzie wpływał na twoje finanse. Z jednej strony złagodzi to skutki problemów w globalnej gospodarce, a z drugiej pozwoli ci zarobić naprawdę dobre pieniądze. Połowa maja i koniec października to zgodnie z horoskopem 2023 dla Barana okresy maksymalnych zysków lub strat. Niezależnie od tego, czy ze względu na zwiększone dochody, czy poczucie własnej wartości, masz większe szanse powodzenia w swoich zawodowych przedsięwzięciach. Mimo to możliwe, że będziesz musiała zwracać uwagę, czy współpracownicy albo konkurenci cię nie podgryzają. Nie każdy ma na względzie twoje dobro, a firma może mieć problemy z powodu deficytu uwagi z twojej strony. Nie możesz sobie pozwolić na brak czujności i utratę reputacji. Wykorzystaj w pełni swoje atuty.

Wskazówki gwiazd

Jest różnica między pewnością siebie a arogancją. Nie przekraczaj tej granicy. Przez jakiś czas rok 2023 dla Barana będzie stwarzać wielkie możliwości i pewnie dobrze jest poczuć wiatr w żaglach, jednak stale pamiętaj, że pycha kroczy przed upadkiem. Traktuj wszystkich, a zwłaszcza osoby niższe rangą, z szacunkiem.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze