1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Horoskop
  4. >
  5. Horoskop 2024 – Koziorożec

Horoskop 2024 – Koziorożec

Horoskop 2024 Koziorożec (Ilustracja iStock)
Horoskop 2024 Koziorożec (Ilustracja iStock)
Horoskop 2024 Koziorożec Żywioł Ziemi 22.12–20.01. Może się wydawać, że osiągnięcie wszystkiego, czego potrzebujesz lub pragniesz, trwa wieczność, ale gdy skupisz uwagę na czymś innym, czas magicznie przyspieszy. To metafora roku 2024. Przedstaw swoje pomysły, dobrze wszystko przygotuj i poczekaj na ruch wszechświata. Bądź kreatywna, a zapanuje radość. Listopad oznacza koniec długiego cyklu problemów. Sprawdź, co czeka Koziorożca w 2024 roku!

Horoskop 2024 dla Koziorożca

Pluton w końcu opuści twój znak, a wraz z nim znikną wstrząsy występujące przez ostatnie cztery lata, jeśli nie dłużej. Te z was, które urodziły się około 19 stycznia, według horoskopu Koziorożca, Żywiołu Ziemi, 2024 wciąż czeka trochę pracy, zwłaszcza jeśli chodzi o zaakceptowanie faktu, że przeszłości nie można zmienić, i pójście do przodu. 21 stycznia, kiedy mnóstwo potężnych wpływów może zmienić życie na lepsze, złóż przyrzeczenie dotyczące nowej przyszłości, niezależnie od tego, jak będą wtedy wyglądały twoje sprawy. Trzy zaćmienia (25 marca, 8 kwietnia i 2 października) padają na oś kierunku drogi życiowej, więc wiele Koziorożców czekają duże zmiany w karierze i (lub) przeprowadzka. Zaćmienia te wpłyną na życie rodzinne, może chodzić o powitanie w nim nowych osób, doświadczenie rozłamu lub zawarcie zgody. Wielkanoc zbliży ludzi, ale w horoskopie na 2024 dla Koziorożca możliwe są także sytuacje, które doprowadzą do wrzenia.

Horoskop Koziorożec 2024 – miłość i związki

Kiedy już zaakceptujesz, że historia nie musi się powtarzać i że są na świecie ludzie, którym możesz zaufać całym sercem, twoje życie miłosne się zmieni. To oczywiste, że jest wiele szczęśliwych Koziorożców w dobrze prosperujących związkach, które w tym astrologicznym klimacie będą rosły w siłę, ale jest nadzieja również dla samotnych. 23 stycznia oraz od 11 listopada do 7 grudnia Wenus znajdzie się w znaku Koziorożca i obdarzy go łaskami, co uczyni ten czas jednym z najważniejszych dla miłości i związków. Są to okresy w horoskopie dla Koziorożca 2024, w których można nawiązać romans i nadać związkowi solidne podstawy, ale też przekonać się o głębokości i trwałości miłości. O tym, w kim się zakochujemy i dokąd zaprowadzi nas związek, zawsze decyduje trochę los, ale w tym czasie miłości będzie towarzyszyć jeszcze silniejsza aura przeznaczenia. Niektóre z was będą miały okazję nawiązać kontakt z byłymi partnerami, będzie to jednak związane z przebaczeniem i akceptacją, a nie ponownym związkiem. Horoskop Koziorożca 2024 radzi: we wszystkich obszarach życia czas pozostawić przeszłość tam, gdzie jej miejsce.

Horoskop 2024 dla Koziorożca – praca, życiowe cele i pieniądze

Jowisz, planeta rozwoju i pomyślności, w pierwszej połowie roku będzie sprzyjać przedsiębiorczości. Działanie to istotny wątek, bez względu na to, czy mówimy o dawaniu z siebie wszystkiego, czy o byciu w centrum uwagi. Śmiało przyjmuj ważne role i promuj własne talenty. Kiedy Jowisz i Uran będą się łączyć w marcu i kwietniu, według horoskopu dla Koziorożca na 2024 czeka cię mnóstwo niespodzianek i chociaż oferty mogą nie zawierać gwarancji bezpieczeństwa, warto je przyjąć, ponieważ dzięki nim staniesz się bogatsza albo dosłownie, albo w nowe doświadczenia. Pluton zaczyna wpływać na obszar poczucia własnej wartości, więc być może już zaczęłaś dostrzegać wzrost swoich akcji. Mimo to możesz być zmuszona, by walczyć o przywrócenie dobrego imienia lub sprostać problemom dotyczącym źródeł utrzymania. Na szczęście misją Jowisza jest zapewnić ci więcej pracy, niż jesteś w stanie udźwignąć, i (lub) inspirować sukces, zwłaszcza w przypadku nowych projektów. Saturn, planeta lekcji życia, przechodzi przez strefę komunikacji, edukacji i podróży. Zgodnie z horoskopem na 2024 Koziorożec z jednej strony może zdobywać wiedzę i kolejne umiejętności, ale z drugiej – może mieć trudności z osiągnięciem celów. Nie poddawaj się jednak.

Horoskop 2024 dla Koziorożca – wskazówki gwiazd

Stare sposoby niekoniecznie są najlepsze. Urozmaicaj metody i poczuj wiatr w żaglach.

Bransoletka Pandora z znakiem zodiaku (Fot. materiały prasowe) Bransoletka Pandora z znakiem zodiaku (Fot. materiały prasowe)

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Astrologia
Autopromocja
Astrologia Kathleen Sears Zobacz ofertę promocyjną
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze