1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Horoskop

Horoskop dla Byka na 2023 rok

Horoskop - Byk 2023, Żywioł Ziemi, 21.04–20.05. (Ilustracja iStock)
Horoskop 2023 – Byk, żywioł Ziemi, 21.04–20.05. To będzie lepszy rok niż dwa poprzednie lata, ponieważ Saturn już przestanie cię ograniczać, a Jowisz zapewni ci więcej szczęścia i sukcesów.

Czekają cię radości wbrew ogólnej światowej tendencji, która zapowiada trudny, delikatnie mówiąc, rok. Zaćmienia Księżyca 5 maja i 28 października stanowią punkty zwrotne w horoskopie 2023 dla Byka, ale to zaćmienie Słońca 20 kwietnia ma najwięcej do zaoferowania, jeśli chodzi o nowe rozdziały. Sześciotygodniowy okres od końca kwietnia do końca maja jest zarówno burzliwy, jak i przełomowy: niektóre rzeczy muszą odejść, bo nie będą wspierać cię w nadchodzących latach, otworzą w ten sposób nowe, korzystne drogi. Od 23 marca do 11 czerwca Pluton da ci przedsmak nadchodzących osobistych i materialnych przemian, dowiesz się, czy zostanie ci narzucona ważna rola, czy raczej będziesz zmuszona całkowicie zmienić kurs. Ważne wydarzenia w rodzinie i w pracy to główny trend w horoskopie Byka w 2023 roku. Wejście Jowisza w znak Byka (16 maja) to początek dwunastomiesięcznego okresu rozwoju, w dużej mierze zależącego od twojego ducha przedsiębiorczości.

Miłość i związki

Ponieważ tegoroczne zaćmienia padają na oś relacji, twoim życiem miłosnym będzie rządzić przeznaczenie. Decydujący dla spotkania wyjątkowej osoby lub odkrycia dotyczącego twojego partnera okaże się właściwy moment. Słuchaj głosu intuicji bez względu na to, czy chcesz znaleźć miłość, czy przekonać się o wierności kochanka, zwłaszcza od połowy kwietnia do końca maja. Uran pozostaje w strefie relacji, więc trudno jest osiągnąć stabilność według horoskopu dla Byka na 2023 i zwłaszcza w przypadku nowych romantycznych relacji nie spiesz się z zaangażowaniem. Wenus będzie przebywać w twoim znaku od 16 marca do 11 kwietnia, a w strefie relacji w grudniu, to doskonały czas na zaręczyny i śluby. Chociaż nigdy nie powinnaś pozwolić, by traktowano cię lekceważąco, zdolność ustąpienia partnerowi i rozpoznania, kiedy jesteś zbyt wymagająca, uchroni związek przed gwałtownym i przykrym zakończeniem.

Praca, życiowe cele i pieniądze

Bezpieczne posady odchodzą w przeszłość i chociaż rozpoczęcie działalności gospodarczej lub praca w charakterze freelancerki wiąże się z niewiadomą, taki krok może być mniej ryzykowny niż tkwienie w miejscu. Kiedy Jowisz przebywa w twoim znaku (maj 2023 – maj 2024), masz idealne środowisko, w którym możesz prężyć muskuły przedsiębiorczości. Początek lutego, połowa sierpnia i okres od końca kwietnia do połowy maja zapowiadają dla Byka w horoskopie na 2023 nieoczekiwaną zmianę, przede wszystkim dotyczącą kierunku drogi życiowej. Powrót myślami do lat 2011 i 2012 da ci pojęcie o klimacie gospodarczym 2023 roku. Być może już zauważyłaś, że twoje inwestycje spadają wraz z dochodami i chociaż możesz liczyć na poprawę koniunktury, potrwa to dłużej niż rok. Dlatego nie zwlekaj i pozbądź się tego, co przynosi straty, jeśli sytuacja się nie poprawia albo koszty są zbyt wysokie. Istnieją sposoby nie tylko na przetrwanie trudnego 2023 roku, ale także na rozwój w tym czasie, będzie to jednak wymagało od ciebie wszechstronności.

Wskazówki gwiazd

Nie ma lepszego czasu niż obecny. Jeśli jesteś gotowa działać, działaj!

Twoje największe atuty są też twoim największym problemem. Jesteś ostrożna i sprytna (atuty), ale w roku 2023 horoskop podpowiada, że musisz umieć szybko zareagować, gdy nadarzy się okazja. Wykorzystaj szansę, bo drugi raz się nie pojawi.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze