1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Horoskop

Horoskop dla Raka na 2023 rok

Horoskop 2023 Rak (Ilustracja iStock)
Horoskop 2023 – Rak, żywioł Wody, 22.06–22.07. To już trzeci rok, w którym układy planetarne stanowią tło burzliwego dla ludzkości okresu, i chociaż w roku 2023 wystąpi mniej problematycznych astrologicznych oddziaływań, to i tak wystarczy, aby trend globalnej niestabilności się utrzymywał.

Siódmego marca Saturn rozpocznie dwuletni okres oddziaływań na twój znak. W tym czasie zdołasz ugruntować swoje nadzieje i plany na przyszłość. Wiele się przy tym nauczysz i możliwe, że będziesz musiała wyjść ze strefy komfortu, zainwestować w kursy, by poszerzyć umiejętności, i pokonać kilka prawnych przeszkód. Do 16 maja Jowisz będzie zajmował główną pozycję, chroniąc cię i dbając o ciebie. W tym okresie niektóre Raki osiągną wielki sukces, a wszystkie czeka rozwój. Zaćmienia 20 kwietnia i 14 października wyznaczają punkty zwrotne w horoskopie dla Raka na 2023, po których wiele spraw już nigdy nie będzie wyglądać tak samo.

Miłość i związki

Rok otwiera koniunkcja Wenus i Plutona w strefie relacji i jest to aspekt, który może zmienić obraz twojego życia miłosnego, zwłaszcza jeśli urodziłaś się w końcowym okresie przypisanym twojemu znakowi. Styczeń zapoczątkuje nowy rozdział. Przestaniesz już być zadowolona z sytuacji, która jest „w porządku”, zechcesz relacji głębokiej, pełnej namiętności i zaangażowania, dlatego w nowym roku niektóre Raki udadzą się do adwokata albo do terapeuty par. Wspomniane daty zaćmień są również ważne dla twojej romantycznej przyszłości. Zwykle niekonfliktowa, w roku 2023 horoskop Raka zapowiada, że staniesz się bardziej proaktywna, niezależnie od tego, czy jesteś singlem i szukasz drugiej połowy, czy jesteś zamężna i nieszczęśliwa! Wenus będzie w twoim znaku od 7 maja do 5 czerwca, to doskonały czas na znalezienie miłości, a dla niektórych Raków opozycja Wenus i Plutona 5 czerwca to koniec rozpoczętej u progu nowego roku podróży. W roku 2023 będziesz świadomie lub nieświadomie szukać miłości, kogoś, kto może otworzyć ci drogę do pomyślniejszego i lepszego życia.

Praca, życiowe cele i pieniądze

Cokolwiek będzie się działo w kosmosie, Jowisz świeci dla ciebie jasno aż do początku maja. Dzięki temu tranzytowi często dzieją się wspaniałe rzeczy: dostajesz świetną posadę, uznanie za dobrze wykonaną pracę, możliwość wzbogacenia życia, podróżowania i poczucie, że dokądś zmierzasz. Jowisz poprawi jakość twojego życia i pomoże ci znaleźć sens i cel. Oczywiście to nie jest jedyna opcja… Okres od końca marca do początku czerwca Pluton spędzi w strefie relacji finansowych, więc chociaż może ci nagle wpaść w ręce spora suma (na przykład spadek), horoskop 2023 dla Raka ostrzega, że istnieje niebezpieczeństwo niesnasek, a nawet postępowań sądowych dotyczących pieniędzy i majątku. Prawdopodobnie lepiej trochę stracić – niż walczyć z kimś w sądzie. Tegoroczny trend, by angażować się w prawa człowieka i działalność organizacji humanitarnych, może się przejawiać w rozpoczęciu kariery w tych obszarach. Mimo że jest to kolejny trudny rok dla planety, Rak powinien sobie dobrze radzić. Potrzeba tylko odwagi i dalekowzroczności.

Wskazówki gwiazd

Wiedz, kiedy nabierasz impetu, i nie umniejszaj swoich możliwości. Zrób użytek ze wsparcia Jowisza. Jeśli przegapisz ten czas, mogą minąć lata, zanim dostaniesz kolejną szansę, aby spełniać ambicje i błysnąć talentem. Chodzi o wiarę w siebie i wykorzystanie możliwości, gdy się pojawią.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze