1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Horoskop

Horoskop dla Skorpiona na 2023 rok

Horoskop 2023 Skorpion (Ilustracja iStock)
Horoskop 2023 – Skorpion, żywioł Wody, 24.10–22.11. W roku 2023 wszystko okaże się inne niż dotąd. To rok skrajności. Dobre rzeczy będą wspaniałe, a reszta… wymaga pracy!

Dużym plusem jest to, że 7 marca Saturn przeniesie się do znaku Ryb, więc nie będzie już tylu przeszkód do pokonania i nastanie szczęśliwszy, bardziej harmonijny klimat do życia. Natomiast Pluton od końca marca do początku czerwca da ci próbkę swojej transformacyjnej mocy. Październikowe Skorpiony w 2023 roku jako pierwsze powinny spodziewać się wydarzeń, które zmienią bieg ich życia. Koniec kwietnia i maj jawią się jako najbardziej znaczący okres w roku. Od 16 maja Jowisz będzie przebywał w twoim przeciwstawnym znaku, stwarzając ci według horoskopu Skorpiona na 2023 możliwości wzbogacenia życia, szczególnie miłosnego. Zaćmienia 20 kwietnia, 5 maja i 28 października to kolejne potężne momenty w roku przełomowych wydarzeń. Chociaż trudno przygotować się na nieoczekiwane, możesz szybko reagować na znaki i sygnały, które obiecują albo pokrzyżować ci plany, albo najwspanialej zmienić życie.

Miłość i związki

Już drugi rok z rzędu relacje odgrywają bardzo ważną rolę. Nie tylko zaćmienia, ale i tranzyt Jowisza od połowy maja do końca maja 2024 roku obiecują ogólną poprawę sytuacji, a wielu Skorpionom – małżeństwo i prawdziwą miłość. Wenus będzie się przemieszczać przez strefę relacji od 16 marca do 11 kwietnia, a na Boże Narodzenie znajdzie się w twoim znaku: zgodnie z horoskopem na 2023 dla Skorpiona to najlepsze okresy, by znaleźć miłość, zaangażować się uczuciowo i naprawić zepsute stosunki. Dwudziestego kwietnia zaćmienie Słońca utworzy kwadraturę z Plutonem, zapoczątkowując okres wielkich romantycznych wydarzeń: dni od końca kwietnia do końca maja to jednocześnie czas chaosu i triumfu – Skorpiony dobrze wiedzą, że droga do prawdziwej miłości jest wyboista i kręta. W tym roku przeznaczenie szczególnie wpływa na twoje życie miłosne, ale liczy się to, co zrobisz w następstwie wydarzeń.

Praca, życiowe cele i pieniądze

Jesteś gotowa na wprowadzenie zmian? 2023 to rok „teraz albo nigdy”. Niektóre Skorpiony dostaną ofertę pracy na całe życie, podczas gdy inne wybiorą nową ścieżkę kariery, ale nawet niewielkie zmiany, których dokonasz w tym obszarze, wpłyną pozytywnie na twoją przyszłość. Partnerstwo dużo znaczy, niezależnie od tego, czy pracujesz ze swoim partnerem życiowym, czy zostaniesz wspólniczką w firmie. Ludzie, którzy cię lubią i w ciebie wierzą, będą ci pomagać iść w lepszym kierunku. Za sprawą Urana w horoskopie dla Skorpiona na 2023 rok trwa tendencja do nagłych i nieoczekiwanych zysków i strat. Szczególnie niestabilne są maj i koniec sierpnia. Plusem jest jednak obecność Wenus w strefie kariery i spraw materialnych od początku czerwca do początku października. Ten tranzyt pomoże ci osiągnąć sukces: niektórym Skorpionom pozwoli znaleźć nowy dom i dobrze sobie radzić w sprawach majątkowych, a innym zdobyć uznanie w życiu.

Wskazówki gwiazd

Jeśli ziemia usuwa ci się spod nóg, naucz się tańczyć na ruchomym gruncie. Skorpiony na ogół nie lubią zmian, chyba że same o nich decydują, więc gotowość do przystosowania się do nowych okoliczności znacznie ułatwi ci życie. Horoskop roczny 2023 dla Skorpiona przewiduje szanse, że nowy stan rzeczy będzie znacznie lepszy, niż myślisz.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze