1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA
  4. >
  5. Skrzynie w domu - dekoracyjnie i praktycznie

Skrzynie w domu - dekoracyjnie i praktycznie

Zobacz galerię 5 zdjęć
Nikt nie podróżuje już z kuframi i skrzyniami, ale są one być ciekawym elementem aranżacji wnętrza. Dodatkowo, mogą służyć do przechowywania domowym drobiazgów. 

Dzięki prostokątnym kształtom są bardzo pojemne i bez problemu zmieścimy w nich płaszcze oraz kurtki całej rodziny. Natomiast chowane w nich ozdoby świąteczne, takie jak delikatne bombki i podatne na zniszczenia łańcuchy, bez uszczerbku przetrwają cały rok.

Kiedy wyobrażamy sobie typowy salon, widzimy sofę, fotele, regał lub komodę oraz oczywiście stolik. Jeśli jednak znudzi nam się standardowa aranżacja  pokoju, możemy wykorzystać kufer, który idealnie sprawdzi się jako zamiennik stolika. Warto wybrać taką skrzynię, która została zaprojektowana specjalnie do salonu i posiada dodatkowo wbudowane szuflady, nadające się do przechowywania pilota czy prasy.

Pokój dzienny to jedno z tych miejsc w mieszkaniu, w którym szybko może zapanować bałagan. Można temu jednak łatwo zapobiec. Wystarczy, że każdy przedmiot zyska swoje miejsce, najlepiej znajdujące się poza zasięgiem wzroku. Zabawki dziecka i magazyny można szybko schować w małym kufrze obok kanapy. W ten sposób łatwo połączymy funkcjonalność ze stylowym designem.

Pisanie listów dawno już przestało być normą, nadal jednak dostajemy korespondencję listowną np. z pracy, urzędów, banków i gdzieś musimy ją odkładać. Idealna będzie dla niej skórzana skrzyneczka, gdzie możemy również możemy schować nasze pamiątki, zdjęcia czy biżuterię. Praktyczny pojemnik jest zarazem bardzo dekoracyjny.

Wszystkie proponowane  skrzynie i kufy można znaleźć na stronie

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze