1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Ho:lo - design z plandeki

Czy można stworzyć coś z niczego? Albo z czegoś, co normalnie wydałoby się bezużyteczne. Np. taka plandeka po reklamie?

Na Ho:lo trafiłam już kilka lat temu na Przetworach, lecz dopiero w tym roku stałam się niezwykle szczęśliwą posiadaczką torby tej marki. Jest to pierwszy polski projekt przetwarzania  banerów i plandek reklamowych na przedmioty codziennego użytku. Niezwykłe jest w nich to, że każdy egzemplarz jest w 100% unikatowy!  Wtórne wykorzystanie materiału, który pozostałby bezużyteczny, nie tylko jest bardzo kreatywne, ale również w pełni wpisują się w trend sztuki recyclingu.

W tej chwili marka Ho:lo w swoim portfolio posiada kilka fasonów toreb, plecaków, portfeli, saszetek. Wszystkie są niezwykle kolorowe i niepowtarzalne. Dodatkowo  torby są niezwykle pojemne i bardzo wygodne - w modelu Valdizer mieści się wszystko, czego kobieta na co dzień potrzebuje: kosmetyczka, przepasły notes, tysiące długopisów i błyszczyków, krem do rak, okulary - te do czytania i przeciwsłoneczne - pojemniki na obiad, a nawet butelka wody.

To, co również sprawia, że jestem fanką Ho:lo to fakt, iż plandeka nie przepuszcza wody, więc zawartość torby jest bezpieczna również w deszczowe czy śnieżne dni :)

Zobacz: torby damskie worki

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze