1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Materiał partnera
  4. >
  5. Szmaragd w pierścionku zaręczynowym

Szmaragd w pierścionku zaręczynowym

Wybór pierścionka zaręczynowego często wiąże się z niemałymi zagwozdkami. Wydaje się, że to tylko malutki element biżuterii, jednakże jest on tak szczególny, że każdy, nawet najdrobniejszy jego aspekt może mieć ogromne znaczenie. Pierścionek zaręczynowy najczęściej posiada w centrum zjawiskowy kamień szlachetny – jaki? - to już zależy od preferencji Twojej partnerki. Podarowanie perfekcyjnie dobranego pierścionka będzie potwierdzeniem tego, że znacie się z ukochaną lepiej niż ktokolwiek inny, a spersonalizowana biżuteria na pewno zostanie przyjęta z wielkim entuzjazmem i wzruszeniem.

Szmaragd – symbolika

Pierścionek zaręczynowy ze szmaragdem to biżuteria wyjątkowa. Zazwyczaj kamień szlachetny znajdujący się w centrum tego znaczącego pierścienia dobierany jest według upodobań kobiety, bądź symboliki. Szmaragd nie tylko jest niesamowicie zjawiskowym klejnotem, ale skrywa w sobie również szczególne znaczenie – połączony jest z wiosną i płodnością. Mówi się, że szmaragdy są kamieniami miłości – nic więc dziwnego, że często wybiera się je jako centrum pierścionka zaręczynowego. Ich intensywny, zielony kolor rozkochuje w sobie od pierwszego wejrzenia. Te drogocenne kamienie przybierają barwę od wiosennej zieleni, do tej głębokiej, butelkowej, która wciąga bezpowrotnie zachwycając swoim wyjątkowym czarem. Istnieje również właściwość przypisana szmaragdom, która mówi, że mają one chronić przed zdradą.

Pierścionek zaręczynowy początkiem wspólnej historii

W SAVICKI znajdziesz wyjątkową ofertę pierścionków zaręczynowych, a także unikalne kolekcje, które mają swoje odpowiedniki również w obrączkach ślubnych! Wyobraź sobie zdziwienie Twojej ukochanej, która otrzymuje pierścionek zaręczynowy do którego dobrać może pasujące obrączki ślubne! Oświadczyny to początek pięknego życia we dwoje, nowy rozdział w życiu, który sprawia, że wszystko staje się inne. Spraw, aby ten szczególny dzień zapadł Wam obojgu w pamięci, dając jej pierścionek, w którym zachowa wyjątkowe wspomnienia!

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze