1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Materiał partnera

Powieść „Poukładałeś mój świat” Karoliny Wilczyńskiej – głos oddany prawdziwym kobietom

(Fot. materiały partnera)
„Poukładałeś mój świat” Karoliny Wilczyńskiej to powieść, którą namalowało prawdziwe życie. Opowiedziana w niej historia poruszy Twoje serce i z pewnością skłoni do refleksji – nad sprawiedliwością, losem drugiego człowieka, a także konsekwencjami, które wynikają z naszych decyzji. To już trzecia część serii „Ja, Kobieta” od wydawnictwa Czwarta Strona, którą pokochały czytelniczki!

Seria „Ja, Kobieta” Karoliny Wilczyńskiej – książki, które napisało życie

Karolina Wilczyńska w serii „Ja, Kobieta” dała głos wyjątkowym kobietom. Historie z tych powieści, choć często wydaje się to nieprawdopodobne, wydarzyły się naprawdę. Codzienne dramaty, z którymi zmagały się bohaterki serii, oraz dzielne pokonywanie trudności z pewnością zasługują na to, aby dowiedział się o nich świat. Są to więc portrety kobiet, pełne żalu i smutku, ale także nadziei na to, że nadejdą lepsze dni. O czym opowiada „Poukładałeś mój świat” – trzeci i najnowszy tom serii?

(Fot. materiały partnera)

„Poukładałeś mój świat” Karoliny Wilczyńskiej – o czym opowiada powieść?

W trzeciej części serii „Ja, Kobieta” Karolina Wilczyńska porusza wiele istotnych tematów. Klara po raz kolejny namaluje portret wyjątkowej kobiety.

„Poukładałeś mój świat” to historia Kornelii, której życie nie oszczędzało. Choroby, śmierć bliskich, samotne macierzyństwo oraz brak wsparcia ze strony rodziny to tylko część pełnej tragedii opowieści kobiety. Kornelia jednak nie straciła pogody ducha oraz nadziei na lepsze jutro. Każdego dnia stara się doceniać to, co ma, i zapewnić jak najlepsze życie dla swoich dzieci.

„Poukładałeś mój świat” Karoliny Wilczyńskiej zaczyna się od przypadkowego spotkania Kornelii oraz malarki Klary w parku. To zrządzenie losu sprawiło, że artystka od razu zaproponowała kobiecie zapozowanie do portretu. Opowieść Kornelii niesie za sobą wiele skutków. Inspiruje Klarę nie tylko do namalowania portretu, ale i przemian w swoim życiu. Jakie decyzje podejmie malarka? Kto zostanie przy niej mimo odkrytych sekretów i nadchodzących zmian?

Idealna na jesień powieść „Poukładałeś mój świat” Karoliny Wilczyńskiej

Jeśli szukasz książki, która doskonale sprawdzi się na długie jesienne wieczory, „Poukładałeś mój świat” Karoliny Wilczyńskiej będzie świetnym wyborem. Powieść jest dostępna w księgarni Wydaje nam się oraz na empik.com.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze