1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

CatchTHEmoment – łap momenty, które stają się lifespiracjami i wygrywaj w konkursie Answear

(Fot. materiały partnera)
Masz tzw. dobre oko i szczęście, żeby zawsze być tam, gdzie dzieją się wyjątkowe rzeczy? W takim razie pokaż swoją pasję całemu światu! Znana marka Answear kolejny raz zachęca fotografów-amatorów do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. Złap wyjątkowe chwile w kadrze swojego aparatu, udostępnij fotografię na Instagramie i czekaj na decyzję jury! Co warto wiedzieć o konkursie fotograficznym CatchTHEmoment?

Poszukaj lifespiracji, a potem CatchTHEmoment

Podążasz własnymi ścieżkami nie tylko w modzie, lecz także w życiu? Takie wartości znajdziesz też w haśle związanych z Answear: Lifespiration Starts Here. Jeśli cieszysz się życiem – czerpiesz z niego pełnymi garściami i idziesz swoją ścieżką, czasem pod prąd, a czasem z wiatrem, cieszysz się z pozornych drobnostek i z ważnych chwil, lifespirujące momenty są dla ciebie na wyciągnięcie ręki. Miej oczy szeroko otwarte i pielęgnuj naturalną ciekawość świata, a pomysły na wyjątkowe kadry same pojawią się na twojej drodze.

Panna młoda w garniturze zamiast ślubnej sukienki, a może pan młody w kolorowych trampkach włożonych do ślubnego garnituru? Łap nietuzinkowe obrazy i zachowaj lifespirujące chwile, z których stworzysz galerię wyjątkowych momentów pełnych emocji. Zachęć innych do zgadywania, jakie historie kryją się za wyjątkowymi ujęciami – weź udział w konkursie, którego organizatorem jest pierwszy polski multibrandowy sklep internetowy https://answear.com/!

(Fot. materiały partnera)

Konkurs fotograficzny Answear – stwórz międzynarodową galerię lifespiracji!

Jeśli chcesz być częścią ruchu, który zachęca do odważnego, radosnego i aktywnego życia, niech twoim działaniom przyświeca idea Lifespiration Starts Here. Zanurz się w radości życia i bądź go ciekawa lub ciekawy, a pełne emocji chwile uwieczniaj za pomocą swojego aparatu. Nie chowaj prac do szuflady – weź udział w drugiej edycji konkursu fotograficznego CatchTHEmoment i zawalcz o nagrody pieniężne. Wartość głównej nagrody to 10 000 zł. Trzyosobowe jury przyzna także 10 nagród dodatkowych – każda w wysokości 1000 zł. W poprzedniej edycji konkursu pojawiło się aż 16 000 prac z 7 krajów. Wierzymy, że i tym razem zainteresowanie konkursem przerośnie najśmielsze oczekiwania organizatora.

(Fot. materiały partnera)

Poznaj zasady konkursu CatchTHEmoment

Konkurs fotograficzny CatchTHEmoment organizuje Answear dla fotografów-amatorów, którzy są osobami pełnoletnimi mieszkającymi w Polsce. Prace konkursowe nie muszą być wykonane w naszym kraju, ale w dowolnym miejscu na świecie. Znaczenia nie mają jednak piękne widoki, ale ujęcie pełnej emocji inspirującej chwili. Oceniany będzie lifespirujący przekaz fotografii i kreatywne podejście do tematu. Aby wziąć udział w konkursie, należy opublikować wybrane zdjęcie na Instagramie wraz z oznaczeniem @answear i tagiem #catchthemomentpl, a następnie zaobserwować profil Answear na Instagramie. Fotografie można zgłaszać na konkurs do 31 lipca 2023 roku. Więcej na temat konkursu, jego zasad i składu Jury dowiesz się, klikając link: https://catchthemoment.answear.com/.

(Fot. materiały partnera)

Wykorzystaj drzemiące w tobie pokłady kreatywności i zatrzymaj wyjątkowe chwile na zawsze – pozwól odkryć swój fotograficzny talent w konkursie CatchTHEmoment!

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze