1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Włosy w SPA

Włosy w SPA

Jesień to zdecydowanie ciężki czas dla włosów. Są w gorszej kondycji, ponieważ muszą uporać się z wiatrem, ciągłymi zmianami temperatury i wilgotności powietrza. Kropką nad „i” są centralne ogrzewanie i nakrycia głowy chroniące nas przed zimnem. Wszystkie te czynniki sprawiają, że włosy stają się bardziej łamliwe, pozbawione blasku i trudne w rozczesywaniu.

Aby poprawić kondycję włosów, należy regularnie stosować odpowiednie produkty, nawilżające oraz wzmacniające ich strukturę. Profesjonalne odżywki i wykonywane przez fryzjera zabiegi zapewnią im niewidzialną ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz urazami mechanicznymi.

Zdecydowanie warte polecenia są tu zabiegi z jedwabiem. Jego skład zapewnia głębokie i długotrwałe nawilżenie bez nadmiernego obciążania dzięki czemu włosy staną się gładsze i bardziej lśniące. W zależności od kondycji włosów zalecane jest wykonywanie zabiegów z różną częstotliwością -  optymalnie  raz w tygodniu.

Bardzo korzystnie na włosy wpływa zabieg Jednym z kluczowych jego elementów jest sauna, dzięki której jedwab wnika głębiej w strukturę włosa, a co za tym idzie, włosy są bardziej odżywione i zdrowsze. Terapię  jedwabiem poleca się szczególnie w pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych. Dobrze chroni on przed wysokimi temperaturami, więc osoby, które używają suszarek, prostownic, lokówek powinny być szczególnie zadowolone z efektów jakie daje regularne stosowanie jedwabiu.

Innym zabiegiem, który zalecany jest przy wypadaniu włosów lub brak objętości jest . Dzięki odżywczym składnikom stymulującym, podawanym bezpośrednio w cebulki włosa i w skórę głowy,  pobudza ona naturalną regenerację włosów. W krótkim czasie staną się bardziej gęste i zdrowe.

Oczywiście należy pamiętać, że włosy trzeba pielęgnować codziennie. Dla tych, którzy wolą jednak domowe pielesze polecam zestaw kosmetyków z serii SILK- tj. szampony, odżywki, maski, serum. Zawierają one proteiny jedwabiu, dzięki którym głęboko nawilżą włosy i ułatwią ich rozczesywanie.

Artykuł promocyjny: CE-CE of Sweden

Zabiegi Blask Jedwabiu i Mezoterapie Skóry Głowy  można wykonać w warszawskim salonie


ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze