1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. TRIWA - zmierzy Ci czas!

TRIWA - zmierzy Ci czas!

Zobacz galerię 4 Zdjęcia
Zegarki TRIWA zachwyciły mnie już w zeszłym sezonie swoją oryginalną i bardzo estetyczną kampanią. Teraz też się na nich nie zawiodłam.

Jak podkreślają producenci marka TRIWA, powstała, by zrewolucjonizować świat zegarków. Każda kolekcja jest interpretowana przez projektantów, którzy na nową odczytują hasło przewodnie: „Dodaj kolor!” i nadają mu nowe znaczenie. W sezonie wiosna/lato 2012 z marka współpracuje para artystów  SupaKitch & Koralie.

To francuskie małżeństwo, które żyje w Nowym Jorku na Brooklynie. Inspiracją dla nich jest kultura Japonii, zarówno ta tradycyjna, jak i współczesna. Każde z nich dla marki TRIWA przygotowało po jednym, wyjątkowym zegarku w nowej kolekcji. To modele Supakitch NEVIL i Koralie Brasco Chrono.

Nowe propozycje to przede wszystkim żywe, soczyste kolory. W tym sezonie możesz także dowolnie personalizować swój zegarek TRIWA. Powiększyła się linia modeli z wymiennymi paskami. Także gama kolorystyczna samych pasków znacznie wrosła (są wśród nich dostępne wodoodporne z nylonu lub skórzane). Jak się dowiedziałam, marka oferuje na wiosnę/lato to nie tylko zegarki, ale i okulary przeciwsłoneczne, które są małymi designerskimi dziełami sztuki.

Kolekcja pojawi się w sprzedaży od początku marca. W Warszawie: BIZUU BUTIQUE, LOVE&TRADE, MADE 4 HAND, W Poznaniu: MONO SQUARE, BIZUU BUTIQUE, WWW: ANSWEAR.COM

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze