1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Siła kobiet

Siła kobiet

Ania Kkuczynska wiosna - lato 2012
Zobacz galerię 3 Zdjęcia
Ostatnio fascynuje mnie twórczość naszych rodzimych projektantek.

Są śmiałe, pewne siebie i swoich umiejętności, a przede wszystkim wiedzą, czego kobiety potrzebują!

NATALIA SIEBUŁA

To nowoczesne, funkcjonalne, minimalistyczne, nieprzytłaczające ubrania. Jej kolekcja Aurora uwodzi pastelową kolorystyką i niebanalnym krojem (tunikę z kapturem już zamawiam), ale właściwie mogłabym mieć każdą z tych sukienek. Bezpretensjonalne i po prostu ładne projekty.

ANNA PONIEWIERSKA

Naturalne tkaniny, ręczne szycie zamiast szycia maszynowego, wysublimowane kolory, wzory kwiatowe. Trochę romantyczna, ale jednak mocna, łącząca różne faktury - taka jest kolekcja In bloom Wiosna.lato 2012. Moje ulubione projekty to długie zdekonstruowane sukienki. Pojawiała się też super modna baskinka.

JUSTYNA CHRABELSKA

Uwielbiam jej subtelne, nowoczesne i przemyślane projekty. Ostatnio było o niej cicho, bo miała przerwę w projektowaniu, ale na facebooku obiecuje powrót już w najbliższym czasie. Na razie można w Cloudmine.pl kupić jej kolekcję Basic, a w niej legginsy, bluzy, sukienki i spodnie płatki (bardzo dziewczęce). Jej kolekcje są minimalistyczne, ważnym elementem jest detal. Czekamy na nowa odsłonę.

ANIA KUCZYŃSKA

Jej projekty zawsze były surowe, czasem uniseks, ważna była forma. Najnowsza kolekcja jest utrzymana w bardziej kobiecym stylu, pojawia się tak modna baskinka, peleryny i Doda na pokazie, która być może przyćmiła swoją obecnością samą kolekcję, a ta naprawdę jest warta uwagi.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze