1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Biżuteria Oro Fino na FashionPhilosophy Week

Biżuteria Oro Fino na FashionPhilosophy Week

Natalia Jaroszewska, materiały prasowe
Zobacz galerię 4 Zdjęcia
Cypryjska marka biżuteryjna Oro Fino Jewellery zostanie zaprezentowana po raz pierwszy w Polsce w sobotę, 27 października o godzinie 20.00. Marka istnieje od 2006 roku, jest autorskim projektem artystki Dimitry L. Klouni.

Natalia Jaroszewska, znana również jako projektantka autorskiej biżuterii, tym razem postawiła na współpracę z cypryjską marką Oro Fino. Według projektantki marki Jaroszewska biżuteryjne perełki, które tworzy Dimitry, doskonale współgrają z jej kolekcją na wiosnę i lato 2013. Najnowsza kolekcja Jaroszewskiej to miks szyku boho i rockowych klimatów. Pozornie odległe od siebie stylistyki projektantka zamknęła, łącząc je klamrą kobiecych fasonów, luksusowych wykończeń i tkanin. W kolekcji zaprezentowane zostaną lekkie jedwabie, miękkie dżerseje i delikatna skóra. Biżuteria Oro Fino będzie nawiązywać do projektów Jaroszewskiej, a jednocześnie zachowa swój niepowtarzalny charakter.

„Cieszę się z możliwości współpracy z Oro Fino Jewellery. Połączyła nas bezgraniczna miłość do mody. W tej kwestii rozumiemy się bez słów. Mam nadzieję, że nasze pierwsze wspólne dzieło będzie początkiem dalszej owocnej współpracy” – powiedziała projektantka, Natalia Jaroszewska.

Natalia Jaroszewska nie zrezygnowała jednak całkowicie z udziału w projektowaniu akcesoriów do swojej kolekcji – jest autorką linii biżuteryjnych opasek do włosów, które pojawią się w finale pokazu z mini kolekcją sukien ślubnych. Te piękne, ręcznie wykańczane arcydzieła, wyszywane są dziesiątkami kamieni Swarovskiego i są współczesną alternatywą dla tradycyjnej ślubnej biżuterii do włosów. Prawdziwe fashionistki na pewno chętnie będą je nosić również na co dzień.

Więcej informacji na temat projektów Natalii Jaroszewskiej można znaleźć na stronie

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze