fbpx

Le retour à la raison od Natalii Siebuły

Le retour à la raison od Natalii Siebuły
fot. materiały prasowe

W młodej polskiej modzie jest coraz więcej nazwisk, o których warto pamiętać. Jednym z nich jest Natalia Siebuła. Jej najnowsza kolekcja, zatytułowana „Le retour à la raison”, właśnie trafiła do sprzedaży!
Prosta, minimalistyczna, lekka i szlachetna. Taka jest wiosenno – letnia kolekcja Natalii Siebuły. Młoda projektantka słynąca z zamiłowania do architektonicznego minimalizmu, tym razem także zaprezentowała kolekcję doskonałą dla zdobywczyń miejskiej dżungli.

Proste, lecz podkreślające kobiecą sylwetkę fasony w połączeniu z minimalistyczną, niezwykle neutralną paletą barw, nadają stylizacjom niezwykle nowoczesnego looku. W kolekcji dominują szarości, beże oraz klasyczna czerń. Pojawia się też niezwykle modny kolor musztardowy oraz mocny, czekoladowy brąz. Kolekcja składa się przede wszystkim z oversizowych i wielowarstwowych sukienek, w których podkreślona jest linia talii. Różne długości kreacji pozwalają także na dowolność : Le retour à la raison to zarówno długość mini, midi jak i maxi.

Kreacje uszyte zostały z tkanin jedwabnych, przez co są niezwykle przyjemne nie tylko wizualnie, ale także i podczas użytkowania. I na końcu, jako fanka młodej polskiej mody, pragnę poinformować, że kolekcja od dziś jest dostępna na cloudmine.pl!