fbpx

Niech żyje bal, czyli najpiękniejsze sukienki na karnawał

Niech żyje bal, czyli najpiękniejsze sukienki na karnawał
Tegoroczny karnawał będzie obfitował w różnorodność trendów - sprawdzą się zwłaszcza eleganckie sukienki z piórami, frędzlami i te w koronkę. (fot. Imaxtree)

Karnawałowa moda w tym roku pozostawia nam wiele możliwości. Dla odważnych proponujemy transparentne sukienki i mocne, soczyste kolory, dla romantyczek – koronki, dla kochających zabawę – frędzle i modne pióra.

W tym sezonie stylizacje na karnawał mają być efektowne. Różnorodność odcieni i fasonów jest ogromna, więc możecie być pewne, że każda znajdzie coś dla siebie. Jednym z najbardziej sprawdzonych sposobów na karnawałową stylizację są błyszczące i rzucające się w oczy sukienki – te z cekinami i mocno połyskujące. Dla tych, które wolą bardziej klasyczne i eleganckie rozwiązania, polecamy koronki w karnawałowych odcieniach: czerni i złota.

W tym sezonie dodatki mogą być bardziej ekscentryczne niż zazwyczaj. Stawiać będziemy na duże wisiorki i maxi kolczyki – pamiętaj jednak, że nasza stylizacja ma być efektowna, ale nieprzerysowana. Jeśli decydujesz się na bogato zdobioną sukienkę, zrezygnuj z akcesoriów.

1. Mocne kolory

 

2. Transparentne

 

3. Błysk

4. Frędzle/pióra

5. Koronki