fbpx

Pomysł na zmysłowy prezent dla niej i dla niego

Pomysł na zmysłowy prezent dla niej i dla niego
fot. materiały prasowe

Jesli ktoś szuka pomysłu na trafiony prezent „last minute” gorąco polecam niezwykłe perfumy od Fridge. Zapachy uwodzą, czarują i otulają. Są niepowtarzalne i kompletnie ujmujące. Idealne na prezent od „Gwiazdki”.
Dwa zapach – dwa żywioły. Kobiece perfumy, wyraziste, gorące i sensualne. Męskie czarujące, eleganckie i tajemnicze. Spodobają sie nie tylko tym, którzy kochają sztukę i poszukują mocnych doznań, lecz także osobom, które lubią odkrywać nowe, nieznane horyzonty.

Between words – woda perfumowana damska
Jaśmin mocno doprawiony pieprzem, podany na soczystych mandarynkach. Drzewo cedrowe i biały lotos równoważą słodkość jaśminu. Zapach niezwykle interesujący. Z każdą godziną zmienia swoje odcienie, żeby w końcu osiąść ciepło i elegancko. Rozgrzewa… uwodzi… Pakowany w przepiękną kolbę ze szlifowanym korkiem. Zapach nakłada się za pomocą korka, jak tradycyjne perfumy. Oparty wyłącznie na olejkach eterycznych i absolutach.
50 g / 320 PLN

Lost passenger – woda perfumowana męska
Zagubiony pasażer – kto nie chciałby nim czasem być… trochę nieobecny, trochę chłodny. Ale niejedna kobieta obejrzy się za nim z tęsknotą. Vetiver jako dominanta mile zaskoczony spotkaniem z czarną porzeczką. Czasem lekka słodkość wanilii, ale tak lekka, że nie wiadomo czy naprawdę była czy nie. W tle drzewo cedrowe i mech. Niezwykle intrygujący, do wtulania się.
50 g / 310 PLN

I choć Lost passenger został wykreowany dla Panów, mi się on szczególnie podoba. Jest to także zapach unisex, który doda wyrazistości także wielbicielkom szarości i gorącej czekolady!