fbpx

Sklep Skarby Murano – miejsce z wyjątkową biżuterią

Sklep Skarby Murano - miejsce z wyjątkową biżuterią
Fot. materiały partnera

Czy szkło może być wyjątkowe? Dlaczego szklana biżuteria ma prawo kosztować więcej niż symboliczną złotówkę? Poznaj biżuterię Murano i daj się oczarować niezwykłym wyrobom tworzonym ręcznie zgodnie z wielowiekową tradycją.

Unikalne szkło z Murano – dlaczego jest wyjątkowe?

Mogłoby się wydawać, że w czasach masowej produkcji właściwie wszystkiego, co da się wyprodukować, szklana biżuteria nie ma prawa być unikalna i droga. Jednak praktyka pokazuje, że jest inaczej.

Rzemieślnicy wytwarzający szkło na weneckiej wyspie Murano nie są zainteresowani nowoczesną technologią. Wręcz przeciwnie. Korzystają oni z tych samych metod, co ich dziadowie i pradziadowie. Sposób wytwarzania szkła Murano objęty jest zresztą tajemnicą – dokładne procedury znają tylko niektórzy mieszkańcy wyspy, parający się produkcją biżuterii.

Szkło Murano jest nie do podrobienia. Niezwykła przejrzystość szkła i brak jakichkolwiek smug to jej znak charakterystyczny. Warto dodać do tego unikalne kolory. Można kupić w sklepach podobną biżuterię w podobnych kolorach, ale nie identycznych. Te oryginalne wyroby produkowane są tylko na wyspie Murano, a sposób osiągania poszczególnych barw jest pilnie strzeżonym sekretem. To właśnie dzięki temu biżuteria Murano jest unikalna, a jednocześnie rozpoznawalna na całym świecie. Nawet niewprawne oko łatwo odróżni oryginał od podróbki.

Sklep Skarby Murano – tu kupisz oryginalną biżuterię

Biżuteria z wyspy Murano jest nie do podrobienia, niemniej nie znaczy to, że trzeba udać się do Wenecji, by kupić sobie oryginalne, unikalne i naprawdę piękne wyroby. Są one dostępne w Polsce w sklepie Skarby Murano. Kupując tutaj, masz pewność, że otrzymujesz oryginalne i niepowtarzalne produkty. Biżuteria sprzedawana w tym sklepie posiada certyfikat oryginalności. Aktualnie to jedyny w Polsce sklep mogący się pochwalić tak bogatą ofertą oryginalnej biżuterii Murano. Zachowaj ostrożność, nie kupuj podróbek. Zawsze wybieraj biżuterię z certyfikatem.

Ponieważ biżuteria Murano produkowana jest ręcznie, nie ma dwóch identycznych egzemplarzy. Nawet jeśli na pierwszy rzut oka bransoletki czy wisiorki mogą wydawać się podobne, w rzeczywistości zawsze się od siebie różnią.

Sklep Skarby Murano – zobacz, co możesz tu kupić

No dobrze, biżuteria, czyli właściwie co? Trzeba sobie powiedzieć, że słowo biżuteria jest tu do pewnego stopnia umowne, bo w ofercie sklepu Skarby Murano znajdują się np. oryginalne i bardzo piękne korki do wina.

Ale wróćmy do biżuterii, bo to ona jest tu najważniejsza. Unikalne bransolety, niepowtarzalne kolczyki, zachwycające naszyjniki, urokliwe zawieszki, subtelne wisiorki na łańcuszku – nie można przejść obok nich obojętnie. Każdy egzemplarz kusi tajemniczym, głębokim lśnieniem szkła, perfekcyjnym wykonaniem i z wyczuciem dobranymi kolorami.

Sklep Skarby Murano - miejsce z wyjątkową biżuterią

Skarby Murano – skarbnica prezentów

Biżuteria od dawna jest doskonałą propozycją na prezent. Można wręczyć ją każdej kobiecie bez wyjątku. Nie inaczej jest z biżuterią Murano. Nadaje się zarówno dla nastoletnich dziewczynek, jak i dla dojrzałych kobiet. Może być prezentem mężczyzny dla ukochanej kobiety, a także stylowym podarunkiem na gruncie służbowym, np. z okazji awansu. Kolekcja Exlusive Murano to propozycja prezentów bardzo wysublimowanych i niezwykle pięknych. Tworzą ją tylko najwięksi mistrzowie z wyspy Murano, doświadczeni w swoim fachu, dla których tworzenie biżuterii jest bardziej pasją niż pracą.

Szkło Murano to gratka dla poszukiwaczy biżuterii oryginalnej, unikatowej i po prostu pięknej. Jeśli i Ty do nich należysz odwiedź sklep Skarby Murano i rozpocznij swoją przygodę z tą niezwykłą wenecką biżuterią. Na pewno znajdziesz tam coś dla siebie!