fbpx

„Babo chce” wydawnictwa Zakamarki- książka dla najmłodszych

Czego chcą małe dzieci? Chcą „Tam!” – zawsze do przodu, bo wszędzie czeka je przygoda – zdają się mówić autorzy książeczki „Babo chce” wydanej przez Zakamarki
Babo to malutki bohater książeczki obrazkowej autorstwa szwedzkiej pisarki Evy Susso. Powstała ona we współpracy z młodym francuskim ilustratorem Benjaminem Chaudem. Eva Susso jest autorką kilkunastu książek – pisze zarówno dla najmłodszych, jak i dla młodzieży.

Jej „Babo chce” to pełna rysunków i dźwięków historyjka o pewnej rodzince, w której każdy jest szczęśliwy, bo każdy robi to co lubi. A co robi główny bohater? Babo chce odkrywać świat.W swoim wózeczku poznaje dziwy natury, od tych wiejskich po leśne. Razem z Babo poznajemy zwierzęta i uczymy się wydawanych przez nie dźwięków.

„Babo chce” to idealna bajka do oglądania, czytania i uczenia się dla naszych najmłodszych milusińskich. Wydawnictwo Zakamarki wydało również dwa tytuły poświęcone rodzeństwu Babo: „Binta tańczy” i „Lalo gra na bębnie”. Uczą one, że najlepiej w życiu jest wtedy gdy się robi to co się chce i lubi robić.