1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kuchnia
  4. >
  5. Ci seksowni, gotujący faceci

Ci seksowni, gotujący faceci

Zobacz galerię 10 Zdjęć
„Miejsce kobiety jest w kuchni… gdzie ma siedzieć sobie wygodnie, z nogami w górze, popijać wino i przyglądać się, jak jej mąż gotuje obiad”.

Ten cytat pochodzi z książki Elizabeth Gilbert „I że cię nie opuszczę”, w której autorka próbuje znaleźć receptę na udany związek. Po przestudiowaniu wielu raportów i statystyk dochodzi do następujących wniosków: „Małżeństwa oparte na tradycyjnym, ograniczonym pojmowaniu roli kobiety są mniej trwałe i mniej udane niż te, w których mężczyzna i kobieta uważają się za równych sobie i mąż uczestniczy w tradycyjnie bardziej kobiecych i niewdzięcznych zajęciach”.

Na szczęście patriarchalny model, w którym mężczyzna umie przygotować jedynie herbatę (i to z torebki), i tak odchodzi w niepamięć, a faceci dostrzegają w umiejętności gotowania szansę na udany flirt.

– Wystarczy, że powiesz, że potrafisz zrobić krewetki – mówi Jakub Żulczyk – a babki robią wielkie oczy i już chcą się na te krewetki wprosić.

Zresztą czy jest coś przyjemniejszego niż widok gotującego faceta, a raczej jego pupy w jeansach przybrudzonych mąką? Pippa Lord, szefowa działu foto amerykańskiego wydania Elle też lubi patrzeć, a nawet fotografować. Mnie zaostrza się apetyt, gdy patrzę na te zdjęcia, a Wam?

 

źródło: 

 

 

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze