1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks
  4. >
  5. Mężczyźni bez brody są atrakcyjniejsi

Mężczyźni bez brody są atrakcyjniejsi

Zobacz galerię 4 Zdjęcia

Oto dobra wiadomość dla Pań, dla których stylizacja na „drwala” nie  jest szczytem seksownego wyglądu u mężczyzn. Brody, nawet te najbardziej zadbane i wymuskane są passe.

Brody i stylizacja na "drwala" były hitem nie tylko wśród „młodych i kreatywnych" mieszkańców miast, ale także wśród wszystkich, podążających za trendami mężczyznami. Hipsterskie brody, będące symbolem wolności i wyzwolenia (np. zawodowego) wśród mężczyzn, odchodzą do lamusa, a gładko ogolone twarze, nawiązujące do klasycznego kanonu elegancji, z powrotem wracają do łask.

Widoczne jest to szczególnie w najnowszych kampaniach reklamowych światowych domów mody, w których jeszcze pod koniec 2014 roku królowali panowie o imponujących fryzurach, zdobiących twarze.  Jak  donoszą media, moda na brody znika z powodów ekonomicznych – aktorze oraz modele  z bujnym zarostem nie są już tak pożądani przez potencjalnych pracodawców. Tym samym, pozbawione zarostu, idealnie ogolone męskie twarze, stały się synonimem atrakcyjności oraz profesjonalizmu.

I na koniec mała prywata: brody, zwłaszcza te zadbane i wypielęgnowane, mogą być atrakcyjne, jednak całowanie się z idealnie ogolonym mężczyzną, jest znacznie przyjemniejsze.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze