1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks
  4. >
  5. Zanim pójdziesz na randkę

Zanim pójdziesz na randkę

123rf.com
Szykujesz się na randkę, jesteś cała podekscytowana, ale... Czy wiesz, czego oczekujesz od tego spotkania? I od człowieka, z którym za chwilę się zobaczysz?

Połowa randek nie udaje się zwykle dlatego, że oczekiwania obu stron zupełnie się rozmijają. Dlatego warto postawić sobie kilka pytań, zanim usiądziemy przy stoliku w restauracji albo zaczniemy się przytulać w kinie. Pozwolą ci one postawić sobie jasny cel, ale też szybciej zorientujesz się, czy tym razem jesteś bliska trafienia w dziesiątkę, czy tylko marnujesz swój cenny czas.

Jakie cechy w twoim potencjalnym partnerze byłyby dla ciebie najważniejsze?
Wiele osób zwraca uwagę na aparycję czy zasobność portfela, ale takie zalety jak uczciwość, lojalność i emocjonalna stabilność też się bardzo przydają.

Co jest celem tej randki i tej znajomości? Na co liczysz? Czy widzisz tego faceta jako ojca swoich dzieci, czy marzy ci się po prostu ognisty romans z Monte Carlo w tle? Czy chcesz wspólnej starości czy chwili szaleństwa?

Jak odróżniasz dobry związek od złego?
Eksperci by powiedzieli, że zły to taki, w którym nasze emocjonalne potrzeby nie są zaspokojone, za to rodzą się takie uczucia, jak strach, złość, frustracja. Czy się z tym zgadzasz?

Czy wiesz, kiedy czas skończyć związek? C
zy wtedy kiedy z udanego przeistacza się w toksyczny? Co cię może zatrzymać w toksycznym związku? Dzieci? Wasi rodzice? Wspólny kredyt? Czy znasz swoje granice frustracji, nieszczęścia i braku satysfakcji?

Skąd wiesz, że facet na pewno cię pociąga?
Co sprawia, że ci się podoba? Pamiętaj, seksualne przyciąganie to połowa sukcesu, ale to ta druga połowa. Najpierw odpowiedz sobie na powyższe pytania.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze