1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks

7 sposobów na miłosną chemię

123rf
Amerykański portal randkowy chemistry.com, którego doradcą jest dr Helen Fischer, znana antropolożka i autorka książek o związkach, przeprowadził badania na temat miłosnej chemii. Okazało się, że sposoby na jej utrzymanie w relacji nie są skomplikowane.

1. Poczucie atrakcyjności

Pierwszy krok do utrzymania miłosnej chemii, to czucie się atrakcyjnym. Nie ma nic bardziej pożądanego niż kobieta czy mężczyzna, którzy czują się sexy we własnej skórze.

2. Dużo seksu

Dwie trzecie kobiet uważa, że im więcej w ich życiu seksu, tym czują się szczęśliwsze, bardziej witalne i piękne. Mężczyźni się z nimi zgadzają.

3. Zdrowy egoizm

Najbardziej pociąga osoba, która jest zainteresowana sobą. Lubi siebie, dba o siebie, ma swoje pasje, broni swoich granic. Taki ktoś to wyzwanie.

4. Wyjście poza strefę komfortu

Odwaga po to, żeby poznawać nieznane, przekraczać swoje ograniczenia, odkrywać nieużywane części psychiki jest wyznacznikiem doświadczania szczęścia w relacjach. One się rozwijają wraz z nami.

5. Romans ze stałym partnerem

To niezawodny sposób na chemię w związku. Stałość ułatwia bliskość a atmosfera romansu podnieca. Nie przestawajcie umawiać się na randki.

6. Świętowanie

Zabawa, docenianie przyjemności, wdzięczność za to, że się żyje sprawia, że chce się żyć a chemia miłosna nie znika.

7. Zdobywanie się

Załóż, że każdego dnia masz go poderwać a on ciebie. Nie uznawajcie, że bycie razem to pewnik. To doda waszej relacji pikanterii i akcji.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze