1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks

Wydłużanie erekcji część II: milion dolarów, Kegel i pompki

123rf.com
Gorący temat. Interesuje zarówno mężczyzn, jak i kobiety. Jak wydłużyć czas erekcji bez uciekania się do chemikaliów? Jak wydłużyć czas stosunku? Druga cześć poradnika, obejmuje m.in. technikę ucisku punktu miliona dolarów.

Jeśli chcesz zacząć od początku, tu znajdziesz I część artykułu.

Technika ćwiczeń mięśni Kegla

Weź głęboki oddech i skoncentruj się na prostacie perineum i anusie. Wraz z wydechem zepnij mięsień PC wokół swojej prostaty i anusa. W tym samym czasie zepnij mięśnie wokół oczu i ust. Weź wdech i się zrelaksuj wszystkie mięśnie. Powtarzaj czynności kurczenia i rozkurczania mięśni 9 do 36 razy.

Świadoma i pełna masturbacja

Zgodnie z badaniami Kinsleya prawie wszyscy chłopcy i mężczyźni się masturbują. Towarzyszy temu jednak poczucie wstydu i zażenowania. Wszystko to sprawia, iż stają się złodziejami przyjemności cielesnej. Pośpiesznie zaspokajają swoje potrzeby, by nie zostać przyłapanymi, by nikt się nie dowiedział. Takie zachowania mogą tworzyć łuk odruchowy pośpiesznego seksu, nakierowanego na szybką ejakulację i orgazm. Działaniem wielce pomocnym w procesie opanowania ars amandi jest pełniejsze uprawianie masturbacji, nastawionej na długotrwałą przyjemność i poczucie spełnienia. Wardell Pomeroy w swojej książce „Boys and Sex” sugeruje, aby masturbacja trwała co najmniej 10-12 minut. Naturalnym wtedy staje się dla mężczyzny długi i przepełniony przyjemnością stosunek tak z samym sobą, jak z partnerką.

Ściskanie penisa

Technika ta nie tylko wzmacnia erekcję, ale również formuje kształt penisa dla zwiększenia doznań partnerki. Należy chwycić penis całą dłonią u jego nasady i silnie ścisnąć. Następnie wykonać ruch przypominający dojenie, ściśniętą dłoń przesunąć w górę go momentu gdy palec wskazujący znajdzie się u nasady żołędzi. Ćwiczenie ma za zadanie wciśniecie większej ilości krwii do żołędzi. Wykonuje się je w 9 seriach po 9 razy.

Proste urządzenia

Dość znajomym wynalazkiem jest pompka próżniowa do penisa. Taka terapia nie leczy, jest jedynie tymczasowym rozwiązaniem problemu. Stosowanie pompek próżniowych nie daje stałych efektów, czasem może wręcz szkodzić.

Najogólniej rzecz biorąc, urządzenie składa się z zamkniętej z jednej strony plastikowej rurki, elastycznego pierścienia erekcyjnego, umieszczonego w otwartym końcu, oraz ręcznej, elektrycznej lub zasilanej bateriami pompki.

Wkładamy penisa do rurki, a następnie - używając pompki - wytwarzamy wewnątrz próżnię i zwiększamy ciśnienie. Dzięki temu zwiększy się napływ krwi do członka, a ciała jamiste, z których jest zbudowany, rozszerzą się. Po uzyskaniu odpowiedniego czy pożądanego rozmiaru zsuwamy pierścień erekcyjny do nasady penisa, a rurkę zdejmujemy. Stan wzwodu powinien utrzymać się wystarczająco długo, by nacieszyć się seksem. Pamiętać też trzeba, by pierścień erekcyjny zdjąć nie później niż po pół godzinie.

Niestety, stosowanie pompki może wywoływać niepożądane skutki uboczne, ponieważ mocno zasysa krew do ciał jamistych, a nie delikatnie je rozszerza. Mogą wystąpić następujące skutki uboczne:

  • uszkodzenie naczyń krwionośnych i krwawe plamki na penisie,
  • odrętwienie członka, powodujące czasową impotencję,
  • ból,
  • problem z wytryskiem.

Ucisk punktu miliona dolarów

Kolejną bardzo skuteczną metodą jest ucisk punktu miliona dolarów wraz z kurczeniem mięśnia PC. Pierwszą niezbędną czynnością jest zlokalizowanie punktu miliona dolarów. Znajduje się on w przestrzeni pomiędzy odbytem a moszną, tzw. perineum. Na owej przestrzeni wyczuwalne jest miękkie wcięcie które należy ucisnąć trzema palcami (wskazującym, środkowym i serdecznym) ułożonymi w piramidkę lub samym palcem środkowym. Wskaźnikiem poprawnego zlokalizowania i uciśnięcia punktu miliona dolarów jest uczucie lekkiego osłabienia erekcji. Zaletą techniki jest jej niezauważalność. Możliwym jest bowiem wykonania jej bez opuszczania pochwy a wprawni kochankowie będą w stanie wykonać ją w sposób niezauważalny dla partnerki.

Ucisnąć punkt miliona dolarów należy w momencie osiągnięcia punktu bez powrotu, czyli znalezienia się w sytuacji gdzie orgazm jest nieunikniony. Ucisk wtedy powoduje zblokowanie wypływu nasienia (pod żadnym pozorem nie należy jednak postrzegać tego jako metodę antykoncepcji), przeżycie orgazmu bez opadnięcia erekcji lub z możliwością powrotu do pełnej erekcji w bardzo krótkim czasie.

Odciąganie moszny

Dla osiągnięcia orgazmu przez mężczyznę oraz ejakulacji niezbędne jest zbliżenie się jąder do ciała w mosznie. Ich odciągnięcie opóźnia ejakulację. Poprawnie wykonane odciągnięcie zakłada chwycenie jedną dłonią trzonu penisa a drugą stworzenia ciasnego pierścienia z kciuka i palca wskazującego wokoło połączenia moszny z ciałem i jej odciągnięcie wraz z jądrami.

Podsumowując, ani przedwczesna ejakulacja ani zaburzenie erekcji, nie są nierozwiązywalne. Potrzeba jedynie treningu, wytrwałości i wyjścia z problemem poza swój wstyd.

Artykuł pochodzi z serwisu

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze