1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks

7 sposobów na urozmaicenie randki

123rf.com
Chodzenie na randki niepostrzeżenie może stać się rutynowe. Żeby uniknąć nudy, podejdź do tematu świadomie. Jakie są sposoby, żeby urozmaicić randkę?

1. Wyłącz wszystkie elektroniczne sprzęty

Oglądanie na randce partnera z komórką przy uchu nie jest bardzo romantyczne. Podobnie jak siedzenie przed telewizorem lub laptopem. Prawdziwa wieź tworzy się między ludźmi, kiedy patrzą sobie w oczy, dotykają się, słuchają z uwagą i empatią. Poza tym bez sprzętów elektronicznych, pojawia się większe pole dla naszej kreatywności - czy naprawdę potrafimy być razem?

2. Zadbaj o seksowny wygląd

Ranka to znakomita okazja, żeby włożyć buty na obcasach, koronkową bieliznę, biżuterię, skropić się wyjątkowymi perfumami. Te „akcesoria” dodają pewności siebie i magnetyzmu. Nie odmawiaj tego sobie podczas randki.

3. Miks starego z nowym

Nutka nostalgii dodaje ognia romansowi. Dlatego warto wracać do dobrych wspomnień. Wino, które piliście razem po raz pierwszy, tamta sukienka, tamto miejsce. Można spróbować odtworzyć przeszłą randkę, która się dobrze kojarzy. Dodaj jednak do niej nieco aktualności, niech będzie widać, że się zmieniłaś, że cały czas potrafić zaskoczyć.

4. Całkowita zmiana

Ta propozycja zupełnie wyklucza nudę, bo zapewnia dreszczyk nieprzewidywalności. Jeśli zazwyczaj chodzicie do kina i restauracji, wybierzcie się do lasu za miasto. Jeśli lubicie siedzieć w domu, zdecydujcie się poszaleć na imprezie. Poznacie się w nowych okolicznościach i odkryjecie po raz kolejny.

5. Niespodzianka!

Przemyślana i trafiona niespodzianka, zrobiona bliskiej osobie, to znak, że nam na niej zależy. Idąc do niego, kup mu jego ulubione czekoladki z wiśnią. Albo włóż ubranie, które on szczególnie lubi. Zaskocz go tym, że doskonale pamiętasz o jego sprawach, o tym, co jest dla niego ważne. Sama najlepiej wiesz, jak go przyjemnie zaskoczyć.

6. Bądź spontaniczna Planowanie ma w sobie zazwyczaj coś z kontrolowania. Nie jest złe w pracy, biznesie, księgowości, ale nie pasuje do randki. Otwórz się na przygodę i na to, co ma nadejść. Po prostu bawcie się i sięgajcie po nowe.

7. Postaw na uśmiech

To najlepsza ozdoba randki. Uśmiech, doskonały humor, życzliwość, dobre intencje. W końcu jesteś na randce, ma być radośnie i przyjemnie. To nie czas na gierki, fochy, powściąganie uczuć.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze