fbpx

Aspekty kobiecości

Kobiety
123rf.com

Mężczyźni pytani o to, jakie kobiety im się podobają i z jakimi lubią być, wskazują ważne aspekty kobiecej osobowości. Warto o nich wiedzieć.

1. Okazuj wyrozumiałość

Jest w cenie, ponieważ mężczyźni nie lubią być niewoleni zazdrosnymi uszczypliwościami typu: „spojrzałeś się na nią” lub poprawiani, gdy nie włożą kubka do zmywarki. Takie postępowanie prowadzi do tego, że się buntują. Życzliwość i wyrozumiałość bardziej ich nęcą niż zrzędliwość i marudzenie.

2. Unikaj symptomów fatalnego zauroczenia

Nie bądź bluszczem, który jedyne co ma do roboty, to opleść się wokół mężczyzny. Nie naciskaj na bezustanny kontakt, nie żyj wyłącznie jego życiem. Przede wszystkim miej swoje i dziel się nim z mężczyzną, którego kochasz.

3. Bądź towarzyska

Pokaż mu swoich przyjaciół, pasje, zainteresowania. Pracuj nad umiejętnością ciekawego spędzania czasu, pokaż, że twoje życie jest fascynujące.

4. Dobrze czuj się w kuchni

W tym momencie część kobiet może się oburzyć, że co to znaczy – każda kobieta musi umieć gotować?! Nie, nie musisz pasjonować się kulinariami, jednak nie zaszkodzi znać kilka przepisów na proste, a zaskakujące dania.

5. Zachowaj uważność na szczegóły

Okazuje się, że oni lubią, gdy pamiętamy o tym, że ich ulubiony napój to piwo imbirowe na przykład i ono jest w lodówce. Nic dziwnego, każdy z nas lubi być dla drugiej strony ważny i uwzględniany.

6. Dbaj o figurę

Badania pokazują, że jeśli mężczyzna ma do wyboru kobietę szczuplejszą a taką o bardziej okrągłych kształtach, wybierze tę pierwszą. A najbardziej mężczyźni lubią, jeśli mamy tę figurę, którą miałyśmy, jak się w nas zakochali.

7. Doceniaj jego wysiłek

Mężczyźni tak naprawdę lubią się starać, zdobywać, pokonywać wyzwania. I chcą być za to podziwiani. Więc gdy dostaniesz bukiet róż lub śniadanie do łóżka, uciesz się i doceń.

8. Dawaj dużo przestrzeni

Jeśli widzisz, że on wrócił do domu w złym nastroju, nie naciskaj na rozmowę i wyjaśnienia. Możesz zapytać, czy wszystko w porządku i dać mu czas do tego, żeby pobył sam ze sobą. Pozwalaj mu też oglądać mecze piłki nożnej w towarzystwie kolegów czy samotne spacery. Chętniej do ciebie wróci.

9. Budź się z uśmiechem

Mężczyźni kochają kobiety, które widzą, że szklanka jest do połowy pełna, a nie pusta. Nie przepadają za marudami i kapryśnicami, które trzeba ciągle pocieszać i neutralizować ich negatywne emocje.

10. Pamiętaj: seks jest ważny

Nie bagatelizuj tego obszaru życia. Jeśli w sypialni dobrze się ludziom układa, ich życie intymne i bliskość mają się dobrze. Mężczyźni też to wiedzą.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze