Konkurs został rozwiązany

Lista laureatów konkursu „Zrób spot miesięcznika Zwierciadło”:

  1. Nagroda główna – Krzysztof Matłosz
  2. Wyróżnienie – Amelia Judziewicz-Kalinowska i Marta Woźniak
  3. Nagroda czytelników – Aleksandra Jarocka

Na czym polegał konkurs?

  • przygotowanie spotu wg własnego pomysłu, o długości 15 sekund, w jednym z formatów MPEG4,MOV, FLV, WMV lub AVI
  • wykorzystanie w nim pliku dźwiękowego (tzw. voice over) i co najmniej jednej okładki Zwierciadła (materiały do pobrania tutaj)

Regulamin konkursu tutaj

Szczegóły w briefie

Patronat nad konkursem objęło Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej, a nagrody ufundowali: Warszawska Szkoła Filmowa oraz firma ASUS.

Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej od 2004 roku wspiera i promuje polski design. Zrzesza i reprezentuje projektantów, organizuje wydarzenia i konkursy. www.stgu.pl

Warszawska Szkoła Filmowa jest jedną z trzech wyższych uczelni filmowych w Polsce, powstała w 2004 roku a jej założycielami są: aktor Bogusław Linda i reżyser Maciej Ślesicki. Przy Uczelni działają: Gimnazjum i Liceum Filmowe, Policealne Studium Filmowe, a od 2015 roku Kino Elektronik.

ASUS jest wiodącym producentem komputerów mobilnych, a zarazem dostawcą najlepiej sprzedających się i najczęściej nagradzanych płyt głównych. Firma posiada bogate portfolio, poczynając od laptopów, tabletów, telefonów czy inteligentnych zegarków, a kończąc na kartach graficznych oraz serwerach.

Szkola Filmowa Asus STGU