KOBIECA ENERGIA W PRZYWÓDZTWIE

KOBIECA ENERGIA W PRZYWÓDZTWIE
fot. materiały prasowe

 

Indywidualny program coachingowy dla menedżerek i właścicielek firm

Program KOBIECA ENERGIA W PRZYWÓDZTWIE, to intensywna praca indywidualna nad osiągnięciem Twoich zawodowych aspiracji, marzeń, pragnień i potrzeb.

 1. DLA KOGO
 • Dla kobiet – menedżerek średniego i wysokiego szczebla lub prowadzących własne firmy.
 • Pragnących zwiększyć swoje umiejętności zawodowe (zarządzanie, przywództwo, komunikacja) , pozbyć się lęku przed podejmowaniem trudnych decyzji, zarządzaniem, nauczyć się asertywności.
 1. CO

Pomagam menedżerkom w uwolnieniu kobiecej energii, która wesprze je w stawaniu się naturalnymi, skutecznymi liderkami.

 1. JAK
 • Twój obecny styl zarządzania – TY DZISIAJ – co działa, a co wymaga poprawy

Na początku pomogę Ci określić jakim jesteś dzisiaj menedżerem, jaki jest Twój styl zarządzania, jakie są Twoje lęki, obawy, przeszkody, które stoją na Twojej drodze.

 • Twoja WIZJA Ciebie jako menedżera – JAK CHCESZ

Następnie odpowiesz na pytanie jakim menedżerem chcesz być, jaka jest Twoja wizja Ciebie jako menedżera.

 • Co Ci PRZESZKADZA? Odkrywanie własnych ZASOBÓW

W kolejnym kroku, wesprę Cię w usunięciu przeszkód, które do tej pory nie pozwalały Ci na bycie takim menedżerem jakim chcesz być. Odkryjesz te bardziej i te mniej oczywiste opinie Twojego wewnętrznego krytyka i nauczysz się, jak kwestionować je aż do ich całkowitego rozwiania. Nauczysz się również radzić sobie z zewnętrznymi przeszkodami, jak brak czasu, organizacji, skupienia, energii a także lęk przed podejmowaniem trudnych decyzji czy nieadekwatna samoocena.

 • Ø Opracowanie STRATEGII pracy nad obszarami wymagającymi poprawy,

Podczas kolejnego etapu zaprojektujesz praktyczny, realistyczny i ekscytujący plan działania, który poprowadzi Cię do wyznaczonego celu. Zadecydujesz, jakie konkretne, większe i mniejsze kroki należy podjąć i w jakiej kolejności. Stworzysz plan działania doskonale dostosowany do Twoich potrzeb.

 • INTEGRACJA wizji i strategii – wypracowanie NOWEGO STYLU zarządzania

W ostatnim etapie dokonasz integracji wypracowanej wizji i strategii – pomogę Ci w wyzwoleniu wewnętrznej energii, która uczyni Cię autentyczną, wiarygodną i godną naśladowania liderką. Pomogę Ci odkryć własny styl zarządzania. Staniesz się liderką wykorzystującą swoją kobiecą energię i stojącą mocno w swojej kobiecości.

 1. 4. KIEDY

W programie coachingu indywidualnego zazwyczaj spotykasz się ze mną dwa razy w miesiącu na 1-1,5 godzinne sesje. W zależności od celów i oczekiwanych rezultatów typowy czas całego procesu trwa od sześciu miesięcy do roku.

O MNIE

Doświadczenie:

Posiadam dwudziestokilkuletnie doświadczenie menedżerskie, które zdobyłam pracując zarówno w międzynarodowych korporacjach, jak i zarządzając własną spółką świadczącą usługi dla korporacji. Zarządzałam dużymi zespołami ludzkimi, wdrożyłam wiele nowatorskich projektów. Praca z ludźmi zawsze dawała mi wiele satysfakcji a wiele osób z którymi miałam przyjemność współpracować, zajmuje dzisiaj wysokie menedżerskie stanowiska.

Akredytacje i uprawnienia profesjonalne:

 • Certyfikowany Profesjonalny Coach / International Coaching Community (ICC), Warszawa, Polska
 • Studia Podyplomowe na Wydziale Psychologii UW w Warszawie: Coaching w Organizacji
 • Członkini International Coaching Community (ICC)
 • Studia wyższe o kierunku ekonomicznym – Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
 • Studia Podyplomowe na Wydziale Marketingu SGH w Warszawie: Marketing i Strategie Marketingowe
 • Executive Development Program (treść dostarczona przez Harvard Business School Publishing) organizowany przez Canadian International Management Institute
 • Strategic Leadership Academy (treść dostarczona przez Harvard Business School Publishing) organizowany przez ICAN Institute

DANE KONTAKTOWE

WWW. kobiecapracownia.pl

Tel. +48 600 032 386

Gratisowa Konsultacja

Dla osób zainteresowanych doświadczeniem możliwości, które oferuje coaching i odpowiedzeniem sobie na pytanie czy i jak może on im pomóc w wypracowaniu własnego, efektywnego stylu zarządzania, oferuję 45-minutową gratisową konsultację. Aby umówić się na bezpłatną konsultację, wyślij mail do: grazyna@kobiecapracownia.pl.