1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Zwierciadło poleca
  4. >
  5. Horoskop erotyczny. Co lubi Byk? Jak poderwać Lwa?

Horoskop erotyczny. Co lubi Byk? Jak poderwać Lwa?

Jak oczarować Skorpiona? Co pociąga Strzelca? - Czyli jak uwieść mężczyznę reprezentującego dany znak zodiaku? (fot. iStock)
Zobacz galerię 3 Zdjęcia
Przeciągłe spojrzenia i błysk w oku. Uciekać czy uwodzić? Jak poderwać facetów z poszczególnych znaków zodiaku albo co zrobić, żeby się ich pozbyć? Męski horoskop erotyczny - krótki i niepoważny przewodnik po 12 znakach zachodniego zodiaku.

Jak poderwać facetów z poszczególnych znaków zodiaku albo co zrobić, żeby się ich pozbyć? Męski horoskop erotyczny seks coacha Marty Niedźwieckiej - krótki i niepoważny przewodnik po 12 znakach zachodniego zodiaku.

Baran 21.03 – 20.04

Barany uwielbiają być zdobywane, podbijane, demonstrowane jak cenne trofeum łowieckie albo futro z norek. Potem odwdzięczą się dzikim seksem. Co jeszcze powie o nim horoskop erotyczny? Jaki jest mężczyzna Baran?

Byk 21.04 – 20.05

Rozsmakowany w przyjemnościach doczesnych Byk traktuje seks jako jedną z ważniejszych rozkoszy, zaraz po jedzeniu. Jaki jest mężczyzna Byk?

Bliźnięta 21.05 – 21.06

Na pierwszy rzut oka, zgodnie z tym, co podaje horoskop erotyczny, Bliźniak to ekscentryk, który całym sobą zapowiada seks wolny od monotonii i banału. Jaki jest mężczyzna Bliźniak?

Rak 22.06 – 22.07

Rak żąda bliskiego kontaktu fizycznego w ogromnej ilości, a także mnóstwa uwagi i emocjonalnego wsparcia. To trudny znak, dlatego warto poznać jego horoskop. Jaki jest mężczyzna Rak?

Lew 23.07 – 23.08

Randkowanie z Lwem wymaga sporo wysiłku. Po pierwsze musisz mówić o nim więcej, niż on sam da radę. Dodatkowych porad dostarczy ci horoskop erotyczny. Jaki jest mężczyzna Lew?

Panna 24.08 – 22.09

Panna potrzebuje poczucia kontroli nad sytuacją, więc nie zdziw się, jeśli zabierze do łóżka Kamasutrę. Jaki jest mężczyzna Panna?

Waga 23.09 – 23.10

Waga przykuwają uwagę płci przeciwnej wdziękiem i bezpretensjonalnym wykonywaniem pierwszego kroku, ale potem zaczynają się schody. Jaki jest mężczyzna Waga?

Skorpion 24.10 – 22.11

Skorpion jest zafascynowany seksem - eksperymenty, sięganie granic i wieczne niezaspokojenie i ciągłe uwodzenie to podstawy warsztatu. Co jeszcze mówi o nim horoskop? Jaki jest mężczyzna Skorpion?

Strzelec 23.11 – 21.12

Strzelec jest bardziej zainteresowany podbojami niż utrzymaniem stanu posiadania. Dlatego też praktycznie nie istnieje szansa na utrzymanie go w wierności. Co mówi w tym wypadku horoskop? Jaki jest mężczyzna Strzelec?

Koziorożec 22.12 – 20.01

Uczucia i namiętność Koziorożca wzrastają na glebie bezwarunkowej akceptacji i z nawozem stabilności. Jaki jest mężczyzna Koziorożec?

Wodnik 21.01 – 19.02

Wodnik podchodzi do seksu podchodzi otwarcie, emocjonalnie i unika rutyny. Jego horoskop erotyczny jest barwny jak on sam. Jaki jest mężczyzna Wodnik?

Ryby 20.02 – 20.03

Pan Ryba jest nadwrażliwcem, więc gdy przywiążesz go do łóżka, nie zapomnij przeprosić za nietakt. Jaki jest mężczyzna Ryba?

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze