1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Archiwum Cyfrowe
  4. >
  5. Sens 10/2016

Sens 10/2016

PAŹDZIERNIKOWE WYDANIE MIESIĘCZNIKA SENS Z MARIĄ SADOWSKĄ NA OKŁADCE ORAZ KSIĄŻKĄ „ŻEBY ŻYCIE MIAŁO SENS”. Bohaterką okładki jest wokalistka Maria Sadowska, która zdradza w rozmowie skąd bierze siłę i determinację do działania oraz dlaczego sztuka stała się jej psychoterapią. Do części nakładu została dołączona książka „Żeby życie miało sens”- rozmowy Joanny Olekszyk z wybitnymi psychologami, psychoterapeutami i trenerami.

W temacie numeru „Coaching, terapia czy warsztaty?” eksperci miesięcznika SENS radzą, która ścieżka rozwoju jest najwłaściwsza dla danej osoby, jak dobrać odpowiednią psychoterapię oraz dla kogo jest wskazana autoterapia. Ponadto, wyjaśniają jaka jest różnica między warsztatami rozwoju a spotkaniami terapeutycznymi. „Czy ciuchy rządzą światem?”- w comiesięcznej debacie Sensu Paulina Młynarska pyta projektanta mody Roberta Kupisza, dziennikarkę Aleksandrę Boćkowską oraz psycholożkę Katarzynę Kucewicz o to, jak w dominującym świecie mody nie ulegać trendom, nie poddać się dyktatowi rzeczy i pozostać sobą.

W „coachingu kariery”, prezentujemy nową metodę pracy w grupie - facylitację, która zakłada głęboką wiarę w duży potencjał zespołu. Istotnym ogniwem jest facylitator czyli neutralny pomocnik, który prowadzi grupę, stojąc z boku, nie oceniając. Wspomaga zespół w radzeniu sobie z trudnościami i osiąganiu celów .

Zastanawiamy się również jak radzą sobie ludzie w różnym wieku pracując w jednym zespole. Trenerka biznesu dr Joanna Heidtman radzi, w jaki sposób porozumieć się i stworzyć prawdziwy team w takiej grupie. Dodatkowo: porady dotyczące skutecznej komunikacji dla starszych oraz dla młodszych pracowników.

W „Szkole życia” psychoterapeutka Katarzyna Miller wyjaśnia dlaczego część singielek może nigdy nie spotkać swojej „drugiej połówki” i odpowiada na pytanie czy warto szukać swojego ideału, czy lepiej pójść na kompromis i z pokorą brać to, co los nam daje. Natomiast psychoterapeuta Michał Pozdał, analizuje życie seksualne „syneczków mamusi” i „córeczek tatusia” i wskazuje zagrożenia płynące ze zbyt bliskich więzi z rodzicami.

Do części nakładu miesięcznika dołączona została książka „Żeby życie miało sens”. Najlepsi psychologowie, psychoterapeuci, trenerzy i mówcy motywacyjni, w rozmowie z Joanną Olekszyk, radzą w jaki sposób i w jakim kierunku patrzeć, by zobaczyć to, co w życiu umyka naszej uwadze aby osiągnąć pełnię szczęścia. Regina Brett, Ewa Chalimoniuk, Wojciech Eichelberger, Danuta Golec, Dorota Hołówka, Małgorzata Lipko, Katarzyna Miller, Jacek Santorski, Jacek Walkiewicz, Andrzej Wiśniewski, Ewa Woydyłło-Osiatynska objaśniają, jak psychologia, ale też własne doświadczenie, pomagają radzić sobie z problemami dnia codziennego. Październikowe wydanie miesięcznika „SENS” ma objętość 128 stron, ukaże się w nakładzie 55 tys. egz. i cenie 9,99 zł., (cena z książką 19,99 zł). Wydanie wsparte będzie kampanią prasową: („Zwierciadło”, Gazeta Prawna, Dobre Wnętrze) Internecie (dziennik.pl, Zwierciadlo.pl, Facebook, e-darling, zet.pl, poradnikzdrowie.pl, mowimyjak.pl, przykawie.pl) Justyna Ogłozińska, Wydawnictwo Zwierciadło Sp. z o.o., j.oglozinska@grupazwierciadlo.pl

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze