1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Rado świętuje partnerstwo z Grandi Giardini Italiani w świetnym stylu

Rado świętuje partnerstwo z Grandi Giardini Italiani w świetnym stylu

Zobacz galerię 5 Zdjęć
W dniach 24 i 25 maja, szwajcarska marka zegarmistrzowska Rado zorganizowała elegancki event dla dziennikarzy w przepięknej Villi Gamberaia we włoskiej Florencji, aby świętować swoje partnerstwo z Grandi Giardini Italiani, siecią wyjątkowych ogrodów włoskich.

Podczas spotkania przedstawiono trzy modele z linii True Thinline Nature, które powstały w wyniku tej współpracy.

Szwajcarska marka zegarmistrzowska Rado zorganizowała elegancki event dla dziennikarzy w przepięknej Villi Gamberaia we włoskiej Florencji, aby świętować swoje partnerstwo z Grandi Giardini Italiani, siecią wyjątkowych ogrodów włoskich. Rado i Grandi Giardini łączy wspólna pasja do projektowania i przyrody. Podczas spotkania przemawiała Judith Wade, założycielka Grandi Giardini Italiani. „Nasza współpraca oparta jest na wspólnym zainteresowaniu designem i pięknem. Natchnęło nas ono do stworzenia nowej linii zegarków Rado, które stały się częścią historii Grandi Giardini”.

 „Cieszymy się, że możemy świętować naszą współpracę w tak pięknym, niesamowitym miejscu. Nasz wspólna pasja i umiłowanie do przekraczania granic idealnie wyrażone zostały w nowych zegarkach True Thinline Nature”. Matthias Breshan, prezes marki Rado

Grandi Giardini Italiani Założona w 1997 roku, Grandi Giardini Italiani, jest organizacją współpracującą z właścicielami i kuratorami najbardziej majestatycznych ogrodów, jakie znajdują się na terenie Włoch. Najważniejszym celem działania organizacji jest dbanie o dziedzictwo kulturowe oraz otwarcie ogrodów dla publiczności. Aktualnie organizacja opiekuje się 135 ogrodami, które sięgają nawet 500 lat wstecz i które rocznie odwiedza ponad 8 milionów ludzi.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze