1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Bielenda przedstawiła swoją nową ambasadorkę: Małgorzatę Foremniak.

Bielenda przedstawiła swoją nową ambasadorkę: Małgorzatę Foremniak.

mat. prasowe
W czasie spotkania mediowego aktorka opowiedziała o swojej przyjaźni z marką i dobrych doświadczeniach w dbaniu o skórę z kosmetykami Bielenda. Podzieliła się również osobistym spojrzeniem na kwestię mądrej pielęgnacji - opartej przede wszystkim na naturalnych preparatach, która zapewnia zarówno świetny wygląd skóry, jak i dobre samopoczucie.

Szczegóły współpracy z nową ambasadorką przybliżyła Katarzyna Butrymowicz-Knap - dyrektor marketingu firmy Bielenda Kosmetyki Naturalne.

Wydarzenie, które miało miejsce w nowoczesnych wnętrzach warszawskiego hotelu Indigo, było również okazją do zaprezentowania premierowych kosmetyków Bielenda Botanic Spa Rituals - serii Kurkuma i Chia do twarzy oraz Len zwyczajny i Rozmaryn do ciała. Botanic Spa Rituals to linia inspirowana naturą i pielęgnacyjną siłą roślin. Receptury kosmetyków oparte zostały na wyciągach, ekstraktach i widach roślinnych, a także hydrolatach i olejach. O kosmetykach, inspiracjach w ich tworzeniu oraz botanicznej pielęgnacji opowiedziała Gerta Pająk - product manager marki Bielenda.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze