1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Idealna książka na Nowy Rok – Właściwy wybór

Przed nami cudowny świąteczny czas, który najlepiej spędzać z …miłością swojego życia… Ale skąd wziąć drugą połowę, skoro wszystko gna w zawrotnym tempie, a wirtualny świat zdominował życie w realu… i trudno o właściwy wybór.

Przedstawiamy Wam inteligentną komedię romantyczną, napisaną niezwykle dowcipnym językiem, czyli Właściwy wybór. To historia idealna na dzisiejsze skomputeryzowane czasy, w których  sztuczna inteligencja, marzy o tym, aby pomóc ludziom się zakochać.

Jen pracuje dla firmy softwareowej i mieszka z  Aidenem, który jest świadkiem przeróżnych tarapatów Jen z uczuciami w roli głównej. I nie byłoby w  tym nic dziwnego, gdyby nie to, że Aiden to… sztuczna inteligencja. Co zabawne, Aiden w przeciwieństwie do większości mężczyzn jest  wylewny, emocjonalny, empatyczny do tego stopnia, że  postanawia pomóc Jen znaleźć odpowiedniego partnera. A potem już wszystko toczy się samo i…przechodzi nasze najśmielsze oczekiwania… Aiden zna Jen na wylot. Ma dostęp do wszystkich jej elektronicznych urządzeń, wie jakiej piosenki słucha najczęściej, wyszukuje jej ulubione zdjęcia i podpowiada złote myśli, które ją inspirują. Sam doszedł do wniosku, że tylko nowy partner życiowy może zapewnić Jen szczęście. Dlatego postanowił znaleźć jej drugą połówkę. Ale czy Jen podporządkuje się jego doskonałemu planowi? Czy inteligentna, ale bardzo sztuczna maszyna może odkryć inteligencję emocjonalną i naprawić życie Jen? I dowiedzieć się, co tak naprawdę daje ludziom szczęście? Sięgnijcie po ten tytuł i przekonajcie się same!

Zabawna, mądra i aktualna. Znakomita. Martha Kearney, dziennikarka

Inteligentna i cudownie dowcipna. Kate Eberlen, autorka bestsellera "Bez Ciebie"

Ta książka mnie zachwyciła. Zabawna, zwariowana, zaskakująca. Jojo Moyes, autorka bestsellera "Zanim się pojawiłeś"

"Dziennik Bridget Jones" ery cyfrowej. "Daily Record"

Pomysłowa… spodoba się fanom Davida Nichollsa. "Daily Mail”

Życzymy Wam zaczytanych Świąt i wspaniałego Nowego Roku!

 

 

P.Z. Reizin pracował jako dziennikarz i producent w prasie, radiu i telewizji, zanim przerzucił się na pisarstwo. Był związany z kilkoma internetowymi start-upami, z których żaden nie zagroził pozycji Google’a, Twittera ani Facebooka. Mieszka w Londynie z żoną i córką.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze