1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Prezentacja nowej linii Liftactiv Specialist w Polsce

Zobacz galerię 4 Zdjęcia
23 stycznia 2019 r. odbyła się premiera innowacyjnej linii Vichy – Liftactiv Specialist. Prezentacja miała miejsce w apartamencie prezydenckim w nowo otwartym, pięciogwiazdkowym Hotelu Warszawa. Spotkanie zgromadziło ponad 50 dziennikarzy reprezentujących czasopisma kobiece i lifestylowe takie jak ELLE czy Uroda Życia oraz 20 influencerów, między innymi Anię Nowak z Cooka.pl czy Ciocię Liestyle.

Przedstawiciele mediów mieli okazję posłuchać wystąpienia specjalisty – lekarza dermatologa, dr Jowity Dajewskiej, która zapoznała uczestników z faktami dotyczącymi roli kolagenu. Goście mogli skorzystać z interaktywnego ekranu, na którym wyświetlony został materiał obrazujący ‚Ścieżkę Kolagenową’. Pozwolił on zwizualizować rolę jaką pełni kolagen w budowie i strukturze skóry twarzy oraz przedstawił jego właściwości i drogocenne działanie na naszą skórę.

Następnie przedstawiciele marki Vichy zaprezentowali gamę Liftactiv Specialist, w której skład weszły:

Liftactiv Collagen Specialist krem na dzień

Liftactiv Hyalu Mask krem – maska na noc

Płatki hialuronowe pod oczy na noc

Punktem kulminacyjnym było specjalnie przygotowana strefa, w której uczestnicy spotkania mogli poddać się profesjonalnemu badaniu określającemu kondycję ich skóry. Na podstawie wyników uzyskanych podczas analizy, dermokonsultantka wraz z pacjentem mogli zaplanować najkorzystniejszy dla niej rytuał pielęgnacyjny w oparciu o produkty Liftactiv Specialist.

Niezwykłym punktem spotkania był taras, z którego rozprzestrzeniał się niespotykany widok na całą Warszawę. Miejsce to zrobiło ogromne wrażenie na obecnych osobach, generując dużą ilość zdjęć z panoramą stolicy.

Gościem specjalnym wydarzenia była Magdalena Mielcarz, polska wokalistka mieszkająca w Los Angeles, występująca obecnie pod pseudonimem artystycznym LVMA BLACK. Na premierze obecne były także Katarzyna Stankiewicz, Beata Sadowska, Odeta Moro i Barbara Pasek.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze