1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Największe widowisko musicalowe w Europie "Musical Box" już wkrótce na Torwarze!

Największe widowisko musicalowe w Europie "Musical Box" już wkrótce na Torwarze!

logo "Musical Box", materiały prasowe Warsztatowej Akademii Musicalowej
Warsztatowa Akademia Musicalowa po raz kolejny szykuje wielkie widowisko musicalowe. "Muscial Box" to 2,5 godziny w świecie musicalu, 800 artystów na scenie, 2500 zjawiskowych kostiumów oraz 35 znakomitych utworów musicalowych. Wszystko w towarzystwie znakomitej scenografii i efektów multimedialnych.

"Musical Box" odbędzie się 8 i 9 czerwca w specjalnie zaaranżowanym teatrze w Hali Torwar w Warszawie. W repertuarze usłyszymy m.in. hity z takich musicali jak: Hamilton, Little Mermaid, Wicked, School of Rock, Elisabeth, Romeo et Juliette, The Wizz, Newsies, Wonderland, The Greatest Showman, Waitress, Mean Girls, Heathers czy Dear Evan Hansen. To będzie wyjątkowa uczta nie tylko dla fanów musicalu!

Koncerty "Musical Box" to także wyjątkowa idea realizowania swoich marzeń, rozwijania pasji oraz pielęgnowania przyjaźni. Wierzymy, że mądry cel oraz zaangażowanie dzieci w jego realizację, skutecznie przeciwdziała dzisiejszym patologiom, wykluczeniom społecznym oraz uzależnieniom od internetu. Pragniemy aby młodzi ludzie uczyli się działać grupowo, na rzecz wspólnej inicjatywy oraz w poczuciu własnej niepowtarzalnej wartości. Musical Box to niezapomniane wrażenia oraz nieporównywalne do żadnych innych emocje.

Wydarzenie wpiera autorka sagi "Stulecie Winnych" - Ałbena Grabowska, z którą będzie można spotkać się i porozmawiać w oba dni trwania wydarzenia.

Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zasili konto Fundacji Pasje z Marzeń, która pomaga w rozwijaniu talentów uzdolnionych artystycznie dzieci, młodzieży oraz osób starszych. Pozyskane środki przeznaczone zostaną również na organizację wyjazdów wakacyjnych dla dzieci z rodzin ubogich.

Stulecie Winnych saga – pakiet Ałbena Grabowska Zobacz ofertę promocyjną
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze