1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Przebojowa komedia „To właśnie seks” w ten weekend bez opłat w Internecie

Przebojowa komedia „To właśnie seks” w ten weekend bez opłat w Internecie

„To właśnie seks” (fot. materiały prasowe M2 Films)
„To właśnie seks” (fot. materiały prasowe M2 Films)
M2 Films w ramach akcji #zostańwdomu po raz kolejny udostępnia bezpłatnie swój film na platformie VOD.pl. W ten weekend jest to przebojowa komedia „To właśnie seks”, pełna serca, humoru i wdzięku opowieść o zwyczajnych parach i ich niezwykłych łóżkowych perypetiach. 

„To właśnie seks” to błyskotliwa, zabawna, ale też pełna serca i wzruszeń opowieść o seksualnych fantazjach i o nas samych. Ta przebojowa komedia, która podbiła serca publiczności, działa jak antidotum na uczuciowe i łóżkowe dylematy. I chociaż nie rozwiąże ich wszystkich, to z pewnością rozbroi je śmiechem.

– W ramach #zostańwdomu i po ogromnym sukcesie udostępnionego w ubiegłym tygodniu filmu „Królestwo”, kontynuujemy naszą akcję i dajemy możliwość obejrzenia bez żadnych opłat kolejnego filmu z naszego katalogu. Tym razem mamy propozycję dla dorosłych widzów. „To właśnie seks” to uwielbiana przez publiczność i doceniona przez krytyków komedia w reżyserii Josha Lawsona. To znakomita, inteligentna rozrywka i idealny wybór filmu na weekend i na te niecodzienne okoliczności, w których wszyscy się znaleźliśmy – mówi Paula Szmidt, dyrektorka marketingu M2 Films. – Film w ten weekend będzie można obejrzeć bezpłatnie na platformie VOD.pl i mamy nadzieję, że dzięki temu dotrze do jak największej liczby widzów, a ta odrobina uśmiechu i rozrywki zapewni nam wszystkim chociaż na chwilę odskocznię od aktualnych, codziennych trosk.

W ubiegłym tygodniu M2 Films udostępniło bezpłatnie „Królestwo”, najpiękniejszy film przyrodniczy ostatnich lat, od twórców hitów „Mikrokosmos” i „Makrokosmos”.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze