1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

„Układanka” – nowy serial twórców „Wielkich kłamstewek” i „Od nowa”. W sieci pojawił się zwiastun

Toni Collette i Bella Heathcote w serialu „Układanka” (Fot. materiały prasowe)
Wkrótce na platformie Netflix będziemy mogli obejrzeć najnowsze dzieło producentów „Wielkich kłamstewek” i „Od nowa”. Serial „Układanka” to tajemniczy i zawiły thriller, w którym główne role zagrały Toni Collette oraz Bella Heathcote.

„Układanka” ma trafić na platformę Netflix już 4 marca. Ośmioodcinkowa produkcja powstała na kanwie bestsellerowej powieści Karin Slaughter o tym samym tytule.

W głównych rolach zobaczymy Toni Collette („Szósty zmysł”, „Wszystkie wcielenia Tary”, „Niewiarygodne”) oraz Bellę Heatcote („Neon Demon”, „Relikt”, „Wyścig z czasem”, „Mroczne cienie”). W serialu wystąpią również: Jessica Barden, Jacob Scipio, Joe Dempsie, Aaron Jeffery, Omari Hardwick, Gil Birmingham, David Wenham, Calum Worthy, Nicholas Burton i Terry O'Quinn. Producentami serialu są twórcy znani z „Wielkich Kłamstewek” i „Od nowa”. Showrunnerką i producentką wykonawczą jest Charlotte Stoudt, a za reżyserię odpowiada Minkie Spiro.

„Układanka” opowiada o losach Andy Oliver (Bella Heathcote), młodej kobiety, która spędziła całe życie w małym miasteczku i wierzy w to, że wie wszystko o swojej matce, Laurze (Toni Collette). Kiedy Andy nieumyślnie staje na celowniku przypadkowego aktu przemocy, jest świadkiem przemiany matki w coś, czego nigdy nie widziała. Kobieta brawurowo obezwładnia sprawcę i ratuje córce życie. Andy zaczyna badać przeszłość matki i wyrusza w niebezpieczną podróż przez Amerykę.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze